Baterie Axor Citterio – luksusowe spojrzenie na sposób aranżacji łazienki

(1 głos)
axor citterio bateria do umywalki, bateria do umywalki axor citterio, bateria umywalkowa axor citterio
Axor Citterio Bateria umywalkowa jednouchwytowa

Patrząc na przekrój tendencji brylujących na salonowych scenach i w łazienkowych buduarach, można napisać, że we wnętrzarskim języku potrzeb na czoło wysuwa się poczucie ekskluzywności. Jednak nie tej związanej z zastosowaniem najdroższych okładzin ściennych i horrendalnie drogich dekoracji. To jakość rozumiana zupełnie szerzej – jako doświadczenie luksusu; misterne połączenie dobrego designu, kreatywności oraz innowacyjności. W tym nurcie, już w 2003 roku, powstała mistrzowska kolekcja Axor Citterio. 2021 rok to czas kontynuacji jej fenomenu. Sprawdź, czym na nowo zaskoczył jeden z najznakomitszych sanitarnych projektów ostatnich lat.

Axor Citterio, czyli kontynuacja perfekcji

Ukazana w 2003 roku seria Axor Citterio zaskoczyła innowacyjnością i urzeczywistnieniem wizualnej prostoty okraszonej eleganckim sznytem. To ciekawe zestawienie było formą debaty nad ogromnym znaczeniem wody; klarowność kształtów i bogactwo detalu elementów kolekcji potęgowały nadrzędną wartość jednego z najcenniejszych zasobów. Baterie Axor Citterio były jego oprawą. Atrybutem podkreślającym odżywczą siłę strumienia. Nie inaczej jest w 2021 roku.

Ewolucja serii Axor Citterio w dalszym ciągu opiera się o architektoniczne założenia nawiązujące do segmentacji, przejrzystości oraz światła. Dodano do nich kompleksowość, możliwość indywidualnej interpretacji oraz szczyptę subtelności, która przejawia się w designie będącym scaleniem płynności kształtów z surowością prostych linii. Ten stylistyczny hołd oddany wodzie obrazują łagodnie zaokrąglone wylewki, tafle lśniących powierzchni i precyzyjne przejścia. To majstersztyk, minimetr po minimetrze.

axor citterio zdjęcia aranżacji, axor citterio aranżacja, aranżacja łazienki axor citterio
Aranżacja łazienki z bateriami Hansgrohe Axor Citterio

Dzieło mistrza Citterio

Ponadczasowe wzornictwo Axor Citterio jest efektem wyobraźni jednego z najbardziej cenionych w świecie designu artysty, Antonio Citterio. Nazwisko to możesz spotkać przy wielu projektach sanitarnych. Ich wspólnym mianownikiem jest jakość. Odnosi się ona zarówno do wykonania, jak i przemyślanego projektu oraz czyni z każdego rozwiązania dzieło sztuki użytkowej. Co wyróżnia baterie łazienkowe Axor Citterio? Elegancka geometria korpusu armatury z zaskakująco gładkimi powierzchniami, które dostarczają ogromu emocji – odbijając światło, tworzą spektakl i zamieniają zwyczajne rytuały w niezwykłe doznania.

axor citterio kurki krzyżyki, axor citterio kurki plusy, bateria z kurkami krzyże
Axor Citterio Baterie umywalkowe z kurkami w kształcie krzyżyków

kran do umywalki axor citterio, axor citterio kran do umywalki, axor citterio kran umywalkowy

Baterie sygnowane jakością

Produkty z kolekcji Axor Citterio są kontynuacją form, które świat designu ujrzał w 2003 roku. Mimo że to ewolucja istniejącego już wzoru, to jak przystało na światowej sławy designera, jest w nich też coś całkowicie odświeżającego cały koncept. To jakby „unoszący się” uchwyt dźwigniowy, który pozwala na jeszcze bardziej precyzyjną obsługę armatury Axor Citterio. Jego podstawowa forma została dodatkowo zredukowana, co gwarantuje niebywałą lekkość działania i dosadniej podkreśla elegancki sznyt całości. Zwolennicy niebanalnego wzornictwa mogą też sięgnąć po luksusowe urozmaicenie w postaci maszynowego szlifu diamentowego.

axor citterio bateria prysznicowa, bateria prysznicowa axor citterio, axor citterio baterie prysznicowe
Bateria wannowa oraz bateria z deszczownicą Axor Citterio w aranżacji łazienki z wanną wolnostojącą

Armatura do każdej strefy mycia

Kolekcja Axor Citterio jest kompleksowym spojrzeniem na świat łazienki i oferuje produkty do każdej strefy mycia, przeznaczone do montażu podtynkowego oraz natynkowego, na rancie umywalki czy blacie. Rozszerzenie form obejmuje nowe baterie jednouchwytowe umywalkowe, baterie bidetowe, a także kompaktowe głowice prysznicowe Axor Citterio, które potęgują przyjemność zażywanej kąpieli. Ich zastosowanie zwiększa liczbę wariantów strumienia, dzięki którym prysznic może stać się rewitalizującym rytuałem. Cała seria urealnia holistyczne podejście do tematu urządzania, dzięki czemu osiągnięcie stylistycznej spójności w przestrzeni łazienki jest dziecinnie proste.

axor citterio bateria z korkiem, bateria z korkiem axor citterio, axor citterio bateria nablatowa
Axor Citterio Bateria umywalkowa i umywalka nablatowa

bateria wannowa axor citterio, bateria do wanny axor citterio, axor citterio bateria do wanny

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia