Bateria Steinberg 160 czy bateria Steinberg 250?

(1 głos)
 

baterie steinberg 160 Lazienkarium

Gdy aranżujemy łazienkę, najwięcej dylematów pojawia się w zakresie doboru ceramiki oraz armatury. Szukamy jakości połączonej z ciekawym wzornictwem, chcemy wieloletniej gwarancji i bezawaryjnej eksploatacji, dobieramy styl pasujący do pozostałej części wnętrza, uwzględniamy każdy detal, by łazienka była idealna. Zbiorem tych wszystkich atutów jest marka Steinberg – producent baterii łazienkowych, które zachwycają! Baterie Steinberg 160 oraz baterie Steinberg 250 to jedne z nietuzinowych propozycji dla miłośników dobrego designu. 


Baterie Steinberg Polska 

Steinberg swoją historię rozpoczęło w 2002 roku. W niemieckim Düsseldorf powstała pierwsza fabryka marki, która po dzień dzisiejszy produkuje niezawodne elementy wyposażenia łazienki. Mimo krótkiego okresu na rynku sanitarnym, Steinberg jest cenionym rzemieślnikiem. Liczne nagrody przyznawane za wzornictwo, jakość wykonania i wykorzystywane technologie sprawiają, że stał się on synonimem najlepszych rozwiązań do łazienki. Armatura Steinberg w 100% oddaje znaczenie słów o niemieckim zamiłowaniu do perfekcji. Różnorodne kolekcje producenta stanowią szerokie spektrum możliwości – to zbiór nieszablonowych kolekcji do nowoczesnego wnętrza urządzonego w duchu minimalistycznych trendów oraz warianty owiane nutą fascynującego klasycznego klimatu. Poza designem, to kunszt tworzenia, pasja, wykorzystywanie najnowszych technologii i nieustanne podążanie za trendami. W portfolio marki Steinberg znajdziemy: baterie łazienkowe Steinberg 160, baterie Steinberg 250, baterie Steinberg 100, baterie Steinberg 170 oraz inne oryginalne modele. 

baterie steinberg

Kształt: owalny czy prostokątny?

To pierwsze pytanie, które stawiamy, sięgając po armaturę do łazienki. Czynnikami decydującymi o tym, jak będzie wyglądać bateria umywalkowa czy bateria wannowa podtynkowa jest kształt ceramiki oraz charakter łazienki. Zwykle to one determinują ostateczny wybór. Jeśli jesteśmy zwolennikami minimalizmu i nowoczesnych aranżacji, w których królują prostokątne lub kwadratowe misy, obok nich powinniśmy ulokować ostre i wyraźne linie baterii o podobnym kształcie. Gdy decydujemy się na subtelne formy, owalne konstrukcje wanien i umywalek, preferujemy stonowany i klasyczny klimat we wnętrzach, sięgnijmy po bardziej zaoblone formy i miękkie linie. 


baterie steinberg 160 Lazienkarium
 
 baterie steinberg 250 Lazienkarium  

Bateria Steinberg 160

Bateria Steinberg 160 to przykład kolekcji, która może być znakomitym uzupełnieniem nowoczesnego wnętrza urządzonego w myśl minimalistycznych trendów. Zredukowany design i dbałość o każdy szczegół baterii Steinberg 160 to esencja puryzmu, czyli geometryzacja formy, funkcjonalność i prostota. Brak zbędnych detali i idealne kąty proste, odzwierciedlające kwadratowe konstrukcje sprawiają, że łazienka staje się przestrzenią, gdzie nie ma miejsca na niepotrzebne elementy, dominują w niej czystość, elegancja i wyrafinowanie. Baterie umywalkowe wysokie Steinberg cechuje także jakość definiująca niemieckiego producenta. Zastosowana głowica ceramiczna wpływa na zwiększoną wytrzymałość oraz żywotność armatury Steinberg i jest gwarancją bezawaryjności. 
 baterie steinberg 160 Lazienkarium 
 baterie steinberg 160

Batera Steinberg 250

Bateria umywalkowa Steinberg 250 to z kolei propozycja dla miłośników bardziej łagodnych form i klasycznego stylu. Nietuzinkowa forma armatury Steinberg 250 klasyfikuje ją również wśród propozycji do nowoczesnych aranżacji, z uwagi na ograniczony koncept i zredukowany design. Jest to kompromis pomiędzy ostrą i wyraźną linią Steinberg 160, a delikatnymi konstrukcjami występującymi w klasycznych łazienkach. Uwagę przykuwają uchwyty krzyżowe, stanowiące ciekawy akcent – nie tylko dekoracyjny, lecz także ergonomiczny. Mamy pewność stabilnego trzymania pokrętła i swobodnego manewru. W przypadku baterii Steinberg 250 jakość także odgrywa kluczową rolę. Chromowane baterie wyposażone zostały w głowice ceramiczne świadczące o niewodności produktu.baterie steinberg 250 Lazienkarium
Bateria umywalkowa ścienna Steinberg 250
 baterie steinberg 250 Lazienkarium
Bateria umywalkowa retro Steinberg 250

Skomentuj

1 komentarz

  • Wiktoria
    Osobiście preferuję kształty owalne. Seria 250 robi na mnie wrażenie. Świetny design.

Rekomendacje i wyróżnienia