Steinberg

(740 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
1066 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
715 zł
Dostępność: dostępny
743 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
825 zł
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
713 zł
Dostępność: dostępny
(103 opinie)
2032 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
923 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
3146 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
1604 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
3406 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
4406 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
590 zł

O producencie Steinberg

Kraj pochodzenia: Niemcy

Gwarancja producenta:
- Armatura: 2 lata

Filozofia firmy Steinberg jest stosunkowo prosta i opiera się na tworzeniu produktów spełniających najwyższe standardy w trzech obszarach: funkcjonalności, jakości, designu. Dodatkowo Steinberg stara się udowodnić, że wysoka jakość wcale nie musi być droga i może być dostępna dla przeciętnego klienta.


Każdy tworzony produkt jest dokładnie testowany i przechodzi niezwykle rygorystyczną procedurę kontroli jakości. Firma dba o każdy aspekt funkcjonowania nie pozostawiając niczego przypadkowi.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.
 

Baterie Steinberg, czyli firma z zasadami

Firma Steinberg została założona w 2002 roku i od tego czasu dewizą marki jest rozwój poprzez inspirujące spotkania designu z innowacyjną technologią. Przedsiębiorstwo z niemieckim rodowodem kładzie szczególny nacisk na produkcję opartą na zasadach zrównoważonego rozwoju środowiska i jakości materiałów, takich jak szkło czy mosiądz. Dowodem tego są oferowane przez Steinberg baterie, które wyróżniają się niezawodnością, trwałością i wytrzymałością na codzienną, nawet najbardziej intensywną eksploatację. Katalog Steinberg od 15 lat sukcesywnie się powiększa. Asortyment firmy obejmuje prysznice z deszczownicą Steinberg, baterie łazienkowe oraz akcesoria, które uprzyjemniają chwile spędzone w akompaniamencie wody. Portfolio przedsiębiorstwa to łącznie kilkanaście serii, których wspólnym mianownikiem jest perfekcyjne wzornictwo będące ozdobą pomieszczenia. Każdy produkt to wypadkowa wielu decyzji mających wpływ na wygodną obsługę, a także bezawaryjne działanie rozwiązań.
 
  • Steinberg to firma z niemieckimi korzeniami,
  • Marka Steinberg została założona w 2002 roku,
  • Przedsiębiorstwo oferuje baterie łazienkowe, prysznice z deszczownicą oraz akcesoria.

Armatura Steinberg – baterie, które inspirują

Kunszt tworzenia, perfekcyjne wykonanie i piękno drzemiące w najlepszych materiałach to elementy, które wyróżniają oferowane przez Steinberg baterie – opinie zadowolonych Użytkowników są tego najlepszym potwierdzeniem. Marka hołduje twórczemu indywidualizmowi, projektując baterie, dające możliwość kreowania niebanalnych koncepcji, w których odprężenie i wizualna atrakcyjność są najważniejsze. Dowodem na to jest proponowana przez Steinberg bateria umywalkowa – Steinberg 100. Kolekcja jest jednym z sanitarnych best sellerów. Od wielu lat nie schodzi z rankingów modnych alternatyw do łazienki. Pozycję wyróżnia purystyczna prostota zbudowana na bazie cylindrycznej formy, co pozwala na dopasowanie jej do aranżacji utrzymanych w surowym klimacie industrialu lub minimalizmu. Sprawdzi się też w stylizacjach nowoczesnych oraz loftowych. Inne, ciekawe kolekcje producenta to m.in. baterie łazienkowe Steinberg 160, bateria umywalkowa Steinberg 250 czy bateria kuchenna Steinberg 260.
 
  • Steinberg oferuje baterie utrzymane w różnym stylu,
  • W ofercie Steinberg oprócz baterii łazienkowych znajdują się też baterie kuchenne,
  • Najpopularniejsze propozycje Steinberg to: bateria umywalkowa Steinberg 100 czy bateria podtynkowa Steinberg 160.
 
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia