Steinberg

Cofnij do: Serie producentów
Strona:
Filtry
Strona:
Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

O producencie Steinberg

Kraj pochodzenia: Niemcy

Gwarancja producenta:
- Armatura: 2 lata

Filozofia firmy Steinberg jest stosunkowo prosta i opiera się na tworzeniu produktów spełniających najwyższe standardy w trzech obszarach: funkcjonalności, jakości, designu. Dodatkowo Steinberg stara się udowodnić, że wysoka jakość wcale nie musi być droga i może być dostępna dla przeciętnego klienta.


Każdy tworzony produkt jest dokładnie testowany i przechodzi niezwykle rygorystyczną procedurę kontroli jakości. Firma dba o każdy aspekt funkcjonowania nie pozostawiając niczego przypadkowi.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.


Baterie Steinberg, czyli firma z zasadami

Firma Steinberg została założona w 2002 roku i od tego czasu dewizą marki jest rozwój poprzez inspirujące spotkania designu z innowacyjną technologią. Przedsiębiorstwo z niemieckim rodowodem kładzie szczególny nacisk na produkcję opartą na zasadach zrównoważonego rozwoju środowiska i jakości materiałów, takich jak szkło czy mosiądz. Dowodem tego są oferowane przez Steinberg baterie, które wyróżniają się niezawodnością, trwałością i wytrzymałością na codzienną, nawet najbardziej intensywną eksploatację. Katalog Steinberg od 15 lat sukcesywnie się powiększa. Asortyment firmy obejmuje prysznice z deszczownicą Steinberg, baterie łazienkowe oraz akcesoria, które uprzyjemniają chwile spędzone w akompaniamencie wody. Portfolio przedsiębiorstwa to łącznie kilkanaście serii, których wspólnym mianownikiem jest perfekcyjne wzornictwo będące ozdobą pomieszczenia. Każdy produkt to wypadkowa wielu decyzji mających wpływ na wygodną obsługę, a także bezawaryjne działanie rozwiązań.

  • Steinberg to firma z niemieckimi korzeniami,
  • Marka Steinberg została założona w 2002 roku,
  • Przedsiębiorstwo oferuje baterie łazienkowe, prysznice z deszczownicą oraz akcesoria.

Armatura Steinberg – baterie, które inspirują

Kunszt tworzenia, perfekcyjne wykonanie i piękno drzemiące w najlepszych materiałach to elementy, które wyróżniają oferowane przez Steinberg baterie – opinie zadowolonych Użytkowników są tego najlepszym potwierdzeniem. Marka hołduje twórczemu indywidualizmowi, projektując baterie, dające możliwość kreowania niebanalnych koncepcji, w których odprężenie i wizualna atrakcyjność są najważniejsze. Dowodem na to jest proponowana przez Steinberg bateria umywalkowa – Steinberg 100. Kolekcja jest jednym z sanitarnych best sellerów. Od wielu lat nie schodzi z rankingów modnych alternatyw do łazienki. Pozycję wyróżnia purystyczna prostota zbudowana na bazie cylindrycznej formy, co pozwala na dopasowanie jej do aranżacji utrzymanych w surowym klimacie industrialu lub minimalizmu. Sprawdzi się też w stylizacjach nowoczesnych oraz loftowych. Inne, ciekawe kolekcje producenta to m.in. baterie łazienkowe Steinberg 160, bateria umywalkowa Steinberg 250 czy bateria kuchenna Steinberg 260.

  • Steinberg oferuje baterie utrzymane w różnym stylu,
  • W ofercie Steinberg oprócz baterii łazienkowych znajdują się też baterie kuchenne,
  • Najpopularniejsze propozycje Steinberg to: bateria umywalkowa Steinberg 100 czy bateria podtynkowa Steinberg 160.

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk