Asymetryczna wanna Besco Avita, czyli sposób na praktyczną i modną łazienkę

(1 głos)
wanna, wanna besco avita, wanny besco avita, besco avita
Wanna narożna Besco Avita

Wanny asymetryczne może nie dorównują popularnością rozwiązaniom o kształcie prostokąta, ale są równie praktyczne oraz stylowe. Świetnie wypełnią przestrzeń małej łazienki, zapewnią dużo miejsca dla osoby biorącej kąpiel, a co za tym idzie – zagwarantują maksymalną wygodę. Czy warto je wybrać? Tak, jeśli nie masz zbyt wiele przestrzeni albo jeśli cenisz komfort. To zapewnia wanna Besco Avita.

Potencjał kształtu

Co to jest wanna asymetryczna? To inaczej wanna narożna o nieregularnym kształcie. Może przypominać trójkąt, trapez czy inny wielokąt, przez co łatwo zamontować ją w narożniku pomieszczenia. Takie rozwiązania często stosowane są w niewielkich wnętrzach, ponieważ ich asymetryczność daje przewagę w zakresie optymalnego wykorzystania przestrzeni. To jednak nie oznacza, że wanny tego typu nie sprawdzą się na większym metrażu. Tam mogą być niebanalną ozdobą, czego przykładem jest model Besco Avita.

Besco Avita to wanna dostępna w wariancie lewym oraz prawym, co jednocześnie zwiększa pole manewru wśród urządzających. Dzięki temu możesz ją dopasować do różnych warunków panujących w łazience! Tę dowolność potęguje również bogata oferta producenta. Produkt występuje w wielu rozmiarach do wyboru – od mniejszych (150 × 75 cm), po większe o wielkości 180 × 80 cm. Rozwiązania możesz zabudować, umiejętnie dopasowując je do aranżacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o zaletach wanien asymetrycznych, przeczytaj nasz tekst: Wanna asymetryczna i 10 powodów, dlaczego warto ją kupić

wanna, wanna besco avita, wanny besco avita, besco avita
Model wanny narożnej Besco Avita

Asymetria jest w modzie

Symetria we wnętrzach wprowadza ład i porządkuje całość. Asymetria dynamizuje przestrzeń i urozmaica ją. To dlatego wanny asymetryczne są trendy! Z ich udziałem możesz przełamać monotonię wystroju i zbudować nietuzinkową aranżację. Rozwiązanie takie jak wanna Besco Avita sprawdzi się w stylizacjach nowoczesnych, klasycznych czy tych, których ramy wyznacza modny kierunek eklektyczny. Możesz ją obudować płytkami pasującymi do reszty wyposażenia lub przyciągnąć uwagę kafelkami w całkowicie innym wydaniu. Dzięki temu Besco Avita zamieni się w ozdobę łazienki!

wanna, wanna besco avita, wanny besco avita, besco avita
Wanna asymetryczna z obudową Besco Avita

Praktyczne zalety wanny Besco Avita

Wanna narożna asymetryczna Besco Avita ma wiele zalet – nie tylko tych wizualnych. Najważniejszą z nich jest odporność, która jest wynikiem zastosowania solidnego materiału, czyli akrylu sanitarnego. Dzięki niemu powierzchnia jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i działanie środków chemicznych, a do tego nie sprawi kłopotów z utrzymaniem czystości oraz szybko się nagrzewa i długo utrzymuje temperaturę wody. Twoja kąpiel będzie więc mogła przyjemnie się przedłużać, bez potrzeby ciągłego odkręcania strumienia.

Żeby wzmocnić zalety użytkowe wanny Besco Avita, marka daje możliwość wzbogacenia produktu o powłokę Besco BeSafe. Co to jest? To antypoślizgowa powierzchnia, która uchroni użytkowników wanny przed niefortunnymi wypadkami. Dzięki niej wychodzenie czy wchodzenie do wanny nie będzie już żadnym zagrożeniem. To istotne zwłaszcza w przypadku osób starszych, ograniczonych ruchowo czy dzieci. Dodatkową zaletą wykorzystania powłoki BeSafe jest to, że wanny Besco Avita łatwiej jest utrzymać w czystości. Delikatna struktura powoduje, że brud i zanieczyszczenia możesz usunąć w okamgnieniu – bez potrzeby stosowania inwazyjnych detergentów.

Potencjał wanny Besco Avita możesz wzmocnić, inwestując w dodatkowe elementy, które zagwarantują nie tylko komfort, lecz także bezpieczeństwo. Mowa o uchwytach oraz zagłówkach. Pierwsze, podobnie jak powłoka BeSafe, wpłyną na poczucie bezpieczeństwa i ułatwią przemieszczanie się, a drugie pozwolą przyjąć komfortową pozycję podczas kąpieli.

Co jeszcze odróżnia wanny narożne asymetryczne Besco Avita od innych produktów tego typu? Gwarancja producenta! Besco na model Avita udziela aż 10 lat gwarancji oraz zapewnia serwis oparty o zasadę door-to-door. Co to oznacza? W razie jakiejkolwiek awarii serwisant przyjedzie bezpośrednio na miejsce. Nie musisz więc demontować produktu, odsyłać go czy odwozić do sklepu, w którym został zakupiony.

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia