Art Ceram La Fontana umywalka, miska WC i deska w nowoczesnej łazience!

(6 głosów)
 Art Ceram La Fontana to zupełnie inne spojrzenie na świat łazienki. Przyzwyczajeni do delikatnych, opływowych linii bardzo często decydujemy się na takie delikatne formy, ponieważ są gwarancją lekkości i finezji. Na minimalistyczne i surowe koncepty rezerwujemy miejsce w salonie czy kuchni, by zderzyć się z elegancją oraz nutą oryginalności przy porannej kawie. Włoska marka Art Ceram, łamiąc schematy, zaprasza do kąpielowego lokum dużą dawkę współczesnego charakteru i udowadnia, że łazienka to doskonałe miejsce na mieszankę designerskiego szyku i  niebanalnych konstrukcji. Poznajcie Art Ceram La Fontana


 


O ArtCeram słów kilka!

Na naszym blogu pojawił się wpis o jednej z najbardziej popularnych kolekcji marki Art CeramArt Ceram Jazz (kliknijcie ArtCeram Jazz aktualność i opinia), gdzie wspominaliśmy o sile doświadczenia oraz tradycji, które po dzień dzisiejszy są domeną włoskiej firmy. Historia ceramicznego mistrza sięga aż 1960 roku, gdzie w Civita Castellani powstała pierwsza fabryka, produkująca niesztampowe formy. Dziś, korzystając  ze zdobyczy technologii i sięgając po innowacyjne rozwiązania, Art Ceram kreuje nietuzinkowe wnętrza i wyposaża je w produkty pełne niepowtarzalnego uroku. W kolekcjach Art Ceram odnajdziemy wyraźne linie Art Ceram La Fontana czy Art Ceram Jazz, klimatyczną kolekcję Art Ceram Hermitage czy nieprzeciętną serię Art Ceram Cow. Ceramika Art Ceram słynie z jakości, precyzji wykonania i ciekawego designu.


 

Art Ceram La Fontana umywalka wisząca czy umywalka stawiana na blacie?

Seria Art Ceram La Fontana – jak przystało na kreatora niebanalnych konceptów –  jest pełna różnorodności. Umywalki Art Ceram – wchodzące w skład opisywanej kolekcji są wizualnie odmienne –  jednak wspólnie z pozostałymi elementami La Fontana tworzą spójną, stylizacyjną całość. To zasługa fenomenalnego kunsztu tworzenia grupy projektowej Meneghello Paolelli Associati, odpowiedzialnej za wizję Art Ceram La Fontana. Umywalki półblatowe to ciekawe ceramiczne formy, otulające krawędź blatu na którym spoczywają. Występują we wielu rozmiarach, od mniejszych (45x41,5cm), po większe (65x41,5cm). Poza nimi, możemy wyposażyć łazienkę w nietypowe umywalki wiszące, udekorowane czarnymi lub czerwonymi bokami albo skorzystać ze standardowej białej wersji. W oryginale serii Art Ceram La Fontana odnajdziemy także subtelne misy stawiane na blat, występujące w bardziej zaokrąglonej lub prostokątnej formie o subtelnym i finezyjnym kształcie. Ten umywalkowy miszmasz przyczyni się do stworzenia nowoczesnej  stylowej łazienki!
 art ceram la fontana 
 art ceram la fontana 

Idealna sfera toalety! Miska WC i deska Art Ceram La Fontana

Łazienka bez miski WC oraz deski czy kompaktu byłaby niczym, dlatego w serii Art Ceram La Fontana znajdują się ciekawe prostokątne kompakty oraz miski WC stojące, które także może ozdabiać czarny lub czerwony bok, pasujący do elementu dekoracyjnego umywalki. Gdy masywne konstrukcje nie odpowiadają naszym gustom, Art Ceram proponuje nieco lżejsze wizualnie miski WC i bidety wiszące. Uzupełnieniem idealnej strefy toalety będą deski Art Ceram La Fontana, wyposażone w system wolnegopadania,  które cicho i bezszelestnie się zamkną. 
 
 
 


 

Czarna ceramika do łazienki? Poznaj pomysły na ciekawe wnętrze!

Kolekcja Art Ceram La Fontana sama w sobie jest oryginalna. Jej nietypowe kształty i wyraźne proste linie stanowią o dominującym, współczesnym stylu jaki wykreujmy w łazience. Aby nadać wnętrzu jeszcze więcej mocnego charakteru, możemy sięgnąć po ceramiczne modele w wersji czarnej, które ciekawie współgrają z nowoczesną armaturą. Szukacie przepisu na lokum urządzone w myśl najnowszych trendów? Art Ceram La Fontana odpowie na Wasze potrzeby!

art ceram la fontana czarna
 

art ceram la fontana czarna
 

                         

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia