Art Ceram

(229 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(166 opinii)
805 zł
Dostępność: dostępny
(239 opinii)
1259 zł
Dostępność: dostępny
(23 opinie)
534 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
265 zł
Dostępność: dostępny
(28 opinii)
938 zł
Dostępność: dostępny
(41 opinii)
1069 zł
Dostępność: dostępny
(68 opinii)
647 zł
Dostępność: dostępny
(28 opinii)
1099 zł
Dostępność: dostępny
(15 opinii)
1145 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1797 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
839 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
861 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
489 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1021 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1039 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
765 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
1061 zł
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
1876 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1370 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
1807 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1423 zł

O producencie Art Ceram

Kraj pochodzenia: Włochy

Gwarancja producenta:
- Ceramika: 2 lata
- Armatura: 2 lata

Plusy:
+ Ciekawy włoski design
+ Nieszablonowe rozwiązania
+ Duża dostępność na magazynach
 

Art Ceram - włoski producent, funkcjonujący na rynku w Europie i Ameryce Południowej. Wielokrotnie doceniany za nieszablonowe pomysły. Jego wyobraźnia nie zna granic. Co wyróżnia producenta Art Ceram - przede wszystkim ciekawe i niespotykane wzory, unikatowe koncepcje, projekty łazienek które przyciągają uwagę każdego. Za znakomitymi wytworami wyobraźni idzie także świetna jakość oferowanych produktów oraz wieloletnie doświadczenie w branży bowiem firma na sanitarnym rynku działa od 1987 roku.

Art Ceram to firma w przypadku której design produktów jest jedną z nadrzędnych wartości. Wyraźnie widać, że projektanci wykazali się wyjątkową kreatywnością tworząc takie serie produktów jak choćby Art Ceram Jazz.

Oczywiście z racji tego że użytkownicy od tego typu produktów oczekują często przede wszystkim funkcjonalności to nie zapomniano również o tym aspekcie. To połączenie najważniejszych wartości wraz bogatą ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie doprowadziło firmę Art Ceram do obecnej pozycji rynkowej.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.


Wykorzystywane technologie:

Livingtec - specjalna masa konglomeratowa stworzona przez firmę Artecram.

Strona Producenta: www.artceram.it

ArtCeram – co to za firma?

Firma ArtCeram to przedsiębiorstwo o włoskich korzeniach, założone w 1987 roku w miejscowości Civita Castellana. Marka łączy zamiłowanie do pięknego wzornictwa z wysoką jakością składników wytwórczych, a jej znakiem rozpoznawczym są nietuzinkowe idee, które pod postacią rzeczywistych wyrobów zachwycają fanów oryginalnego designu. To wysublimowane podejście do kreacji sanitariatów towarzyszyło Art Ceram od samego początku. Wizjonerskie spojrzenie pierwszego właściciela ArtCeram, którym był Valentino Brunelli, dało podwaliny koncepcji zorientowanej na nieschematyczne połączenia, czego efektem były umywalki ArtCeram serii Fuori 3 oraz Fuori Scala. Miękkie linie i owalne kształty kolekcji stanowiły symbol lekkości skrytej w na pozór ciężkim materiale, gwarantując jednocześnie znakomite doznania wizualne. Przełomowym okresem dla marki był rok 2000. Wtedy to niewielka manufaktura piękna rozwinęła skrzydła, wchodząc na międzynarodowy rynek. Ten krok był impulsem do dalszego rozwoju, a także oznaczał przypieczętowanie tego, co twórcy kunsztownego wzornictwa wiedzieli od dawna – ceramika ArtCeram to rozwiązania, wobec których nie można przejść obojętnie! Dziś tradycję firmy kontynuuje Alberto Brunelli.

 • ArtCeram to włoskie przedsiębiorstwo założone w 1987 roku w miejscowości Civita Castellana,
 • Założycielem firmy był Valentino Brunelli,
 • Pierwsze produkty ArtCeram to umywalki z serii Fuori 3 oraz Fuori Scala,
 • Marka ArtCeram w 2000 roku rozwinęła skrzydła, wkraczając na międzynarodowy rynek.

Umywalki i Miski WC Art Ceram, czyli połączenie pasji i doświadczenia

Ponad 30 lat doświadczenia w wyznaczaniu trendów – tym może pochwalić się marka ArtCeram. Producent już w 1987 roku postawił na innowacyjność nie tyle w skali wykorzystania najnowocześniejszych maszyn, ile w obrębie niesztampowego designu, któremu daleko do standardowych form. Podążanie nową ścieżką dało przedsiębiorstwu pozycję lidera w branży, zwłaszcza w segmencie niebanalnych przedmiotów codziennego użytku. ArtCeram dodatkowo kładzie duży nacisk na wymagania społeczne, związane z ograniczaniem negatywnego wpływu na środowisko naturalne. W osiągnięciu tego celu przydatne okazują się nowatorskie urządzenia i technologie oszczędzające zużycie energii oraz wody, dzięki którym cykl produkcyjny ArtCeram wyróżnia się efektywnością oraz wydajnością. Marka stawia nie tylko na proekologiczne podejście do biznesu, lecz także na rzemieślniczą precyzję wykonania, dzięki czemu wszystkie serie w portfolio fabrykanta uchodzą za misterną kombinację pasji do tworzenia z doświadczeniem. Każda umywalka ArtCeram, miska WC, bidet czy wanna stanowią kompilację piękna, funkcjonalności i jakości, osiągniętych przy pomocy redukcji czynników niekorzystnie wpływających na przyrodę.

 • Art Ceram wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i maszyny,
 • Firma stawia na kompilację piękna i funkcjonalności,
 • Marka dąży do zredukowania negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Ceramika ArtCeram i siła włoskiego designu

Ceramika ArtCeram od wielu lat jest symbolem tego, co świeże, oryginalne i nieinspirowane uniwersalnością. W koncepcjach fabrykanta współpracującego ze znanymi przedstawicielami branży (takimi jak Sandro Meneghello i Marco Paolelli – ze studia Meneghello Paolelli Associati – oraz Carlo Urbinati) czuć wyraźną symbiozę awangardowego spojrzenia na świat designu ze śmiałą interpretacją nowoczesnych bodźców kształtujących trendy. Portfolio Art Ceram to wzornicze kompendium zawierające estetyczne propozycje, które odmieniają wnętrze łazienki. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody i tytuły, jak Red Dot Design Award przyznane m.in. linii ArtCeram Blend czy ADI Associazione Per Il Disegno Industrialne dla kolekcji ArtCeram Jazz. Na koncie ArtCeram znajduje się również wyróżnienie I.DoT (Italian Design On Tour) dla koncepcji ArtCeram La Fontana. Katalog ArtCeram zawiera rozwiązania o różnym charakterze – począwszy od delikatnych krągłości ArtCeram Cognac, a skończywszy na kwadratowych i prostokątnych bryłach ArtCeram Jazz, które sprawdzą się w minimalistycznych oraz modernistycznych aranżacjach.

 • ArtCeram to producent, który na swoim koncie posiada liczne nagrody przyznawane za wzornictwo – to m.in. Red Dot Design Award czy ADI Associazione Per Il Disegno Industrialne,
 • Producent współpracuje z wybitnymi projektantami, takimi jak Sandro Meneghello i Marco Paolelli oraz Carlo Urbinati,
 • Do najpopularniejszy serii należą: Art Ceram La Fontana, Cognac, Jazz, Block.

Popularne produkty wśród naszych klientów
 • Umywalka półblatowa Artceram La Fontana
 • Sedes WC Kerasan Retro i Waldorf
 • Umywalka podblatowa Kerasan Gap
 • Miska WC podwieszana ArtCeram A16, File i Jazz
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia