Art Ceram Civitas, czyli włoski temperament na co dzień, w niecodziennej odsłonie

(3 głosów)
Art Ceram, Civitas, umywalka wisząca, umywalka ścienna


Współczesny i wyrafinowany styl kolekcji Civitas zaproponowali nam włoscy architekci współpracujący od kilku lat z marką Art Ceram. Grupa utalentowanych kreatorów z pracowni Meneghello Paolelli Associati przedstawia ceramikę odzwierciedlającą wartości tradycyjne oraz pamięć o nich. Seria zapełnia przestrzeń pomiędzy przeszłością a teraźniejszością, będąc jednocześnie ponadczasową formą w dziale ceramiki sanitarnej.


Odrodzenie klasyki w nowej formie

Art Ceram Civitas to umywalki wiszące. Ich niepowtarzalny charakter podkreślą nietuzinkowe, specjalnie dedykowane ceramiczne nogi, chromowane konsole, postumenty. Architekci odnowili design trzonu przeznaczonego do montażu wraz z umywalką. Klasyczna kolumna zyskała współczesny obraz. Ośmioboczna podstawa pełni nie tylko funkcję wsparcia dla umywalki, lecz także występuje jako niekwestionowana ozdoba całości. Szalenie urokliwe miski WC podbiją serca fanów „modern retro”. W kolekcji Art Ceram Civitas znajdziemy zarówno wersje stojące, jak i wiszące. Wyważone linie i powierzchnie definiują pionową przestrzeń modeli, czyniąc je przyjemnymi dla oka.

Art Ceram Civitas, miska WC wisząca

Art Ceram Civitas, miska WC stojąca
 

Akcesoria ceramiczne Art Ceram Civitas

Miłośników pięknych, unikatowych rzeczy uwiodą akcesoria ceramiczne z linii Civitas: szczotki toaletowe, relingi, haczyki, czyli wszystko to, co uczyni naszą przestrzeń łazienkową bardziej użyteczną, ale też – z zachowaniem smaku i charakteru pomieszczenia – nada swój niebywały klimat. Ośmiokątna podstawa charakteryzuje zarówno piedestał umywalki, jak i wieszaki. Pentagonalny kształt nie mógł ominąć lustra. Całość poszczególnych pozycji w kolekcji Art Ceram Civitas zachwyca swym osobliwym urokiem, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Harmonia i spójność linii uwodzą, koją nasze zmysły, wpływają na komfort i wyciszenie po ciężkim, hektycznym dniu. Współczesny design kolekcji pozwala poczuć ducha przeszłości w czasach, gdzie pęd i pośpiech to znaki rozpoznawcze teraźniejszości. Przedmioty zaproponowane przez włoskiego producenta spełniają nasze wymogi – są praktyczne i piękne.

Art Ceram Civitas, szczotki, wieszaki, uchwyty, haczyki


Innowacyjność kolekcji Art Ceram Civitas

Jeśli jednak uznamy pozycje serii Art Ceram Civitas za nudne w swej bieli, to czemu nie sięgnąć po kolor? Pastele w odcieniach szarego, niebieskiego, różowego czy zielonego? Wykwintnego charakteru pomieszczeniu z całą pewnością doda czarna ceramika, którą również znajdziecie w ofercie Art Ceram. Mając do dyspozycji egzemplarze z kolekcji  ArtCeram Civitas, nie da się nie urządzić wnętrza, które nie podkreśli naszego indywidualizmu. Kunszt architektury Civitas obroni się w każdym wnętrzu. Miłośnicy stylu angielskiego czy retro odnajdą swoje perełki ceramiczne, oponenci zaś nie pozostaną obojętni wobec uroku serii.

Art Ceram Civitas, umywalki wiszące


Skomentuj

1 komentarz

  • Pati
    Dla mnie bajeczna seria, delikatne retro z pierwiastkiem współczesności. Jak najbardziej jestem za. Kusi mnie ten kolor do wyboru..hmm, ciekawe.

Rekomendacje i wyróżnienia