Alveus Monarch – zlewozmywak ze stali szlachetnej

(6 głosów)
 
Alveus Monarch
Zlewozmywak Alveus Monarch, Bateria kuchenna Alveus Monarch Slim


Alveus
 Monarch – zlewozmywaki stalowe dla Twojej kuchni

Przemyślany design Alveus Monarch znakomicie wkomponuje się we wnętrza kuchenne o wszelkiej wielkości, a także różnorakim stylu. Cykl Alveus Monarch to pięć fasonów zlewozmywaków: Quadrix, Pure, Variant, Line, Form. Każdy wzorzec asortymentu jest inny, niepowtarzalny, a przy tym szalenie praktyczny. Poprzez swój charakter wyroby producenta Alveus trafią w szerokie grono odmiennych gustów Klientów.

 
Zlewozmywak Alveus Monarch
Zlewozmywak Alveus Monarch
 

Alveus Monarch – modele Quadrix i Pure

Monarch Quadrix stanowi odbicie nowoczesności. Jest to zlewozmywak jednokomorowy o prostokątnym zarysie gdzie cienki, niemal niewidoczny rant delikatnie podkreśla nowoczesny charakter zlewu. Fabrykant zastosował ciekawy zabieg ukrycia przelewu w formie zakamuflowanego prostokąta na ściance bocznej, uzyskując tym samym eleganckie oblicze. Monarch Quadrix nie posiada otworu na armaturę kuchenną. Alternatywą dla powyższego zlewozmywaka jest Alveus Pure, czyli wariant bardzo mocno zbliżony w wyglądzie do fasonu Quadrix, z niewielką różnicą – bateria kuchenna znajdzie tam swoje miejsce na montaż, a postać zlewu w pełni została zachowana.
 
Alveus Monarch Quadrix
Alveus Monarch Quadrix
 
Alveus Monarch
Alveus Monarch Pure
 

Alveus Monarch – zlewy Variant, Line i Form

Zlewozmywaki Alveus z oferty Variant składają się z pięknych jedno lub dwukomorowych wzorów o lekko zaokrąglonej krawędzi. Polecamy je szczególnie dla osób lubiących styl retro w kuchni, jak i w łazience. Monarch Line to klasyczne wydanie zlewozmywaków jednokomorowych lub półtorakomorowych, wraz z ociekaczem. Kolejna linia zlewów odznaczająca się okrągłym kształtem o niewielkiej architekturze to Alveus Monarch Form. Wersje te odnajdą wdrożenie w małej kuchni, czyli wszędzie tam, gdzie miejsca brak na użycie zlewozmywaka w większym rozmiarze. Koncepcja obydwu kolekcji uwzględnia możliwość montażu baterii kuchennej w obrębie rantu. Dodatkowo propozycje Monarch Form i Monarch Variant odznaczają się delikatnym odpływem w postaci czterech pionowych prostych.
 

Alveus Monarch Form
Zlewozmywak Alveus Monarch Form

 

Alveus Monarch Variant
Alveus Monarch Variant
 
Alveus Monarch Line
Alveus Monarch Line

Alveus Monarch – zlewozmywaki i baterie kuchenne w kolorze

Nie można nie zwrócić uwagi na zlewozmywak do kuchni, który wykonany jest z nasyconych barw stali szlachetnej. Dzięki unikalnej metodzie wytwarzania PVD – czyli wzmocnieniu – zlewozmywaki Alveus są niezwykle wytrzymałe, nie tracą zabarwienia, a ich metaliczny połysk dodaje pazura wnętrzu kuchennemu. Producent Alveus zadbał również o efektowną oprawę swoich artykułów. Dla Alveus Monarch twórca dedykował pasującą stopniem nasycenia armaturę – Monarch Slim. Bateria kuchenna stojąca występuje w tonacjach odpowiadających serii zlewozmywaków, a ich wspólne zestawienie tworzy duet idealny!
 
Alveus Monarch Line
Zlewozmywak Alveus Monarch Line
 

Skomentuj

1 komentarz

Rekomendacje i wyróżnienia