ACO ShowerDrain C Black, czyli odpływ liniowy czarny, który doda wnętrzu charakteru

(3 głosów)
odpływ liniowy czarny, odpływ liniowy czarny 70, odpływ liniowy czarny 80
Opływ liniowy Aco ShowerDrain C Black

Do praktyczności odpływów liniowych montowanych w strefie kąpieli nie trzeba nikogo przekonywać. Podobnie jest z czernią, która zawojowała wnętrza (i nie wróżymy jeszcze końca tej mody!). Co jednak gdyby połączyć te dwa trendy? W ten sposób powstał jeden z najciekawszych i stylowych odpływów liniowych –ShowerDrain C Black od ACO. Być może taki produkt powtórzy modowy sukces „małej czarnej” i będzie jej wnętrzarskim odpowiednikiem obowiązkowym w każdej łazience? Przeczytaj, dlaczego warto go wybrać!

Czerń jest trendy!

Czerń jeszcze kilka lat temu była wnętrzarskim tematem tabu. Intrygowała, ale była na tyle odważnym kolorem, że ciężko było okiełznać ją w jakimkolwiek pomieszczeniu. Z czasem jednak ten odcień przestał budzić kontrowersje i z niezbyt często wykorzystywanego stał się numerem jeden w każdej modnej przestrzeni. Czarne stały się ściany, dodatki i tekstylia. Ta mroczna kolorystyka wcale nie oznacza krótkiej drogi do stworzenia przygnębiającej scenerii. Wręcz przeciwnie! Czerń jest trendy i dodaje pomieszczeniu charakteru.

Czarny kolor jest symbolem elegancji. To proste skojarzenie zapoczątkowała Coco Chanel, która z mrocznego odcienia uczyniła emblemat dobrego stylu. A jak to w branży mody i designu bywa, barwne ścieżki często się łączą. Czerń stała się wnętrzarskim słusznym wyborem, by ożywić aranżację, dodać jej charakteru, a nawet całkowicie ją odmienić. To tonacja, która doskonale komponuje się z innymi odcieniami – szczególnie bielą, szarościami czy subtelnymi pastelami.

Choć czerń użyta w nadmiarze może zdominować wystrój i go przytłoczyć, to w mniejszych ilościach (chociażby w postaci odpływu liniowego ACO ShowerDrain C Black) wprowadzi do aranżacji nutę nowoczesności oraz elegancji i stylowo zwieńczy całość.

odpływ liniowy czarny, odpływ liniowy czarny 70, odpływ liniowy czarny 80
Odwodnienia liniowe Aco ShowerDrain C Black

Odpływ liniowy czarny – czy warto?

Czarny odpływ liniowy ACO ShowerDrain C Black będzie wysmakowanym detalem stylizacji. Z pewnością nie przytłoczy wystroju, ani nie zaburzy jego harmonii. Będzie odpowiedni, gdy wnętrzu brakuje klimatu! Sprawdzi się w szczególności w stylizacjach nowoczesnych, minimalistycznych, a także tych eklektycznych oraz skandynawskich.

Czy odpływ liniowy czarny to element, którego należy się bać? Z estetycznego puntu widzenia – nie! To strzał w dziesiątkę, by pomieszczenie zyskało dynamizmu. Co jednak z praktycznością, a więc łatwością utrzymania powierzchni odpływu w czystości? Odpływ ACO ShowerDrain C Black jest wyposażony w 2-częściowy syfon, posiada uchwyty ułatwiające demontaż i daje pełny dostęp do rury kanalizacyjnej. Dzięki temu z łatwością można pozbyć się nagromadzonych zabrudzeń.

odpływ liniowy czarny, odpływ liniowy czarny 70, odpływ liniowy czarny 80
Odpływ liniowy czarny Aco ShowerDrain C Black

Odwodnienie ACO ShowerDrain C Black i jego zalety

Odpływ liniowy czarny ACO ShowerDrain C Black to nie tylko zalety wizualne związane z możliwością dodania wnętrzu charakteru. To przede wszystkim praktyczność wynikająca z cech użytkowych rozwiązania. Produkt dostępny jest w kilku rozmiarach (odpływ liniowy czarny 70 cm czy 90 cm, 120 cm, 80 cm), a jego minimalna wysokość zabudowy wynosi 69 cm. Dzięki temu z łatwością znajdziesz model, który dopasujesz do warunków panujących w Twojej łazience.

Odpływ liniowy ACO ShowerDrain C Black wykazuje wysoki przepływ. To zasługa nowoczesnego procesu tworzenia z wykorzystaniem techniki hydroformowania. Dzięki temu rura ma trójwymiarowy kształt, co wpływa na doskonałą efektywność.

Odpływ liniowy ACO ShowerDrain C Black dostępny jest w trzech wariantach: z kołnierzem poziomym, z kołnierzem pionowym lub w wersji bez kołnierza. Wszystkie kanały zostały wyposażone w ruszt Massive o gładkiej powierzchni, która podkreśli elegancki charakter przestrzeni.

Zalety odpływów ACO ShowerDrain C Black wiążą się również z wykorzystaniem wysokogatunkowych materiałów! Kanał i ruszt wykonane są ze stali nierdzewnej o twardej i nieporowatej powierzchni, która nie wymaga dodatkowych warstw ochronnych przed działaniem czynników zewnętrznych. To materiał odporny na środki chemiczne i odkażające, a także higieniczny – jego powierzchnia nie ładuje się elektrostatycznie, a więc nie przyciąga kurzu oraz bakterii.

W przypadku odpływów ACO ShowerDrain C Black oraz pozostałych rozwiązań z tej linii zaletą jest to, że ich powierzchni nie trzeba przecierać do sucha. Dzięki właściwościom stali nierdzewnej ruszt wysycha szybciej, nie pozostawiając żadnych smug.

Co wyróżnia odpływ linowy czarny ACO ShowerDrain C Black?

  • Elegancki, nowoczesny design.
  • Dostępność kilku rozmiarów do wyboru.
  • Minimalna wysokość zabudowy: 69 mm.
  • Produkt spełnia wysokie poziomy izolacji dźwiękowej.
  • Korzystne właściwości stali nierdzewnej, czyli materiału, z którego wykonano ruszt i kanał.
  • Łatwość czyszczenia, dzięki wyjmowanemu syfonowi i uchwytom do demontażu.
  • Optymalny przepływ dzięki odpowiedniemu kształtowi odpływu.

Jak dopasować odpływ ACO do wystroju łazienki?

Prosty design rozwiązania ACO ShowerDrain C Black będzie uniwersalnym uzupełnieniem wnętrz, w których dominują zasady redukcji, a więc w pomieszczeniach scandi, modern classic, nowoczesnych, eklektycznych oraz minimalistycznych. Produkt można umiejętnie dopasować do ciemnych płytek podłogowych, kafli imitujących beton, a także zastosować jako kontrast dla białej posadzki. Jego naturalnym uzupełnieniem może stać się również drewno i wszelkie jego imitacje.

Czarne wykończenie odpływu potraktuj jako wspólny mianownik sanitarnych produktów, w tym armatury czy ceramiki. To zagwarantuje w pomieszczeniu poczucie harmonii.

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia