Zlewozmywaki Stalowe 1,5 Komorowe

Cofnij do: Zlewozmywaki
Strona:
Filtry
Strona:


Zlewozmywak stalowy 1,5-komorowy – dlaczego warto go wybrać?

Zlewozmywaki 1,5-komorowe stalowe to bardzo praktyczne rozwiązanie do każdej kuchni. Ich powierzchnia pasuje do wielu stylów urządzania. Jest uniwersalna i ponadczasowa. Łatwo ją wyczyścić z pozostałości wody czy brudu. To zadanie może ułatwić też odpowiednia bateria kuchenna z ruchomą wylewką. W Łazienkarium.pl możesz spotkać się z różnymi kolorami wykończenia, np. złotym lub czarnym. Materiał wykonania to nie jedyna zaleta prezentowanych modeli. Zlewozmywak 1,5-komorowy składa się z jednej głównej części o dużej pojemności, gdzie łatwo umyjesz naczynia. Drugi otwór jest nieco mniejszy. Tam możesz odłożyć np. umyte sztućce czy owoce. Warto zwrócić uwagę, że zlewozmywak stalowy 1,5-komorowy dodatkowo może mieć praktyczny ociekacz i otwór na baterię.

  • Zlewozmywak półtorakomorowy stalowy gwarantuje solidność i łatwe czyszczenie.
  • Jedna główna komora i druga mniejsza przekładają się na komfortowe mycie naczyń o różnym rozmiarze, drobnych akcesoriów czy warzyw i owoców.
  • Do wyboru są różne odcienie powierzchni, aby dopasować barwę do stylu urządzania kuchni.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk