Zlewy Półtorakomorowe

Cofnij do: Zlewozmywaki
Strona:
Filtry
Strona:


Zlewozmywak 1,5 komorowy – dla kogo?

Zlewozmywak 1 5 komorowy jest stosunkowo nową propozycją, będącą modelem pośrednim pomiędzy tymi, które mają jedną oraz dwie komory. Dostępny jest również w jeszcze funkcjonalnej wersji, jaką jest zlew stalowy 1,5 komorowy z ociekaczem. Rozwiązanie kojarzy się przede wszystkim z mniejszymi kuchniami. Zlewozmywak półtorakomorowy może jednak pojawić się także w większym pomieszczeniu, zwłaszcza jeśli jest ono dość intensywnie wykorzystywane lub stanowi dodatkowo przestrzeń jadalnianą. Zlewozmywak 1 5 komorowy został zaprojektowany przede wszystkim dla tych osób, które kochają pracę w kuchni i lubią wykonywanie kilku czynności w tym samym czasie. Umożliwia zarówno mycie naczyń, jak i ich ociekanie, a jednocześnie daje przestrzeń niezbędną do tego, by szybko opłukać owoce lub warzywa. Żeby mieć do nich pełen dostęp, warto zainwestować w odpowiednią armaturę. Może to być na przykład bateria kuchenna z wyciąganą wylewką. Co ciekawe, choć zlewozmywaki 1 5 komorowe są zwykle kojarzone z niewielkimi kuchniami, ich funkcjonalność sprawia, że niejednokrotnie można znaleźć je także w restauracjach.

  • Zlewozmywak 1 5 komorowy to kompromis pomiędzy modelami z jedną oraz z dwoma komorami.
  • Pozwala na wykonywanie kilku czynności związanych z przygotowywaniem posiłków w tym samym czasie.
  • Oszczędza miejsce, może być przy tym spotykany nie tylko w domach prywatnych, ale i w restauracjach.

Zlew 1,5 komory i jego rodzaje

Zlewozmywak 1 5 komorowy ciągle nie jest tak popularny, jak modele, które posiadają jedną oraz dwie komory. Zainteresowanie nim sprawia jednak, że jego producenci prześcigają się w oryginalnych pomysłach na uatrakcyjnienie jego wyglądu. Zlew 1,5 komory jest dziś dostępny w wielu kolorach. Do wyboru jest także zlewozmywak podwieszany złoty, który będzie pasował do ponadczasowego trio eleganckich odcieni: klasycznej bieli, ekskluzywnej czerni oraz modnego beżu. Także jego kształt można dopasować do indywidualnych potrzeb. Zlew 1,5 komorowy kojarzy się z elementem wyposażenia mającym kształt prostokąta. Jeśli jednak kupującemu bardziej podobają się modele półokrągłe lub okrągłe, w ofercie naszego sklepu dostępny jest m.in. zlewozmywak granitowy okrągły. Zlewozmywak 1,5 komorowy może być modelem nablatowym. Osoby, którym zależy na oszczędności miejsca, mogą jednak zdecydować się także na jedną z propozycji montowanych w blat.

  • Zlewozmywak 1 5 komorowy jest dostępny w wielu kolorach, również w tych mniej typowych.
  • Kupi się go w wersji nablatowej oraz jako model wpuszczany w blat.
  • Jego kształt można dopasować do indywidualnych potrzeb, bo w sprzedaży dostępne są nie tylko zlewozmywaki 1 5 komorowe prostokątne, ale również półokrągłe i okrągłe.

Zlewozmywak półtorakomorowy – największe zalety

Zlewozmywak 1 5 komorowy jest chwalony przede wszystkim za to, że choć zajmuje niewiele miejsca, umożliwia sprawne wykonywanie wielu czynności w tym samym czasie. Jego zaletą pozostaje również możliwość dopasowania go do wystroju każdej kuchni, bez względu na jej wielkość oraz to, w jakim stylu jest utrzymana. Będzie pasował, gdy przestrzeń mycia wypełniają baterie kuchenne czarne czy kran kuchenny retro. Osoby inwestujące w zlewozmywak półtorakomorowy doceniają także staranność jego wykonania. Rozwiązania dostępne w sprzedaży na Łazienkarium.pl są nie tylko odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale i na zabrudzenia. Ich czyszczenie nie jest skomplikowane i przeważnie wymaga jedynie regularności i korzystania z ogólnodostępnych detergentów. Zlew 1,5 komory przyciąga spojrzenia. Jego walory wizualne nie są jednak jedynymi, które sprawiają, że skupia na sobie uwagę. Osoby korzystające z niego doceniają także wielość zastosowań oraz to, że zlewozmywaki 1 5 komorowe pozwalają na oszczędność wody.

  • Zlewozmywak 1 5 komorowy zajmuje niewiele miejsca.
  • Jest rozwiązaniem funkcjonalnym, o długiej żywotności i łatwym w utrzymaniu w czystości.
  • Jego obecność w kuchni pozwala na większą oszczędność wody.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk