Wanny z Siedziskiem dla Niepełnosprawnych

Cofnij do: Wanny
Filtry


Wanna z siedziskiem dla niepełnosprawnych – jakie ma zalety?

Wanna z siedziskiem dla niepełnosprawnych to innowacyjne rozwiązanie, które wybierane jest przez osoby w różnym wieku. Wyrób ten świetnie sprawdzi się w łazienkach zarówno o małej, jak i dużej powierzchni, z których korzystają osoby borykające się z różnymi niepełnosprawnościami. Jej świetnym uzupełnieniem będzie zestaw prysznicowy z termostatem, czyli mechanizmem chroniącym przed oparzeniami. Oferowana przez nasz sklep internetowy wanna dla niepełnosprawnych wykonana jest w bardzo dobrej jakości materiału, dzięki czemu przez wiele lat działa bezawaryjnie i np. nie odbarwia się pod wpływem promieniowania słonecznego. Takimi zaletami wyróżnia się m.in. wanna narożna stalowa. Dodatkowo wanna dla seniora często pokryta jest specjalną powłoką, która ułatwia utrzymanie produktu w czystości. Osad z kamienia wapiennego i silne do usunięcia zabrudzenia można łatwo zetrzeć, bez użycia silnych środków czyszczących.

  • Wanna z siedziskiem to wyrób, który polecany jest dla osób niepełnosprawnych.
  • Nowoczesna wanna dla osób starszych jest wykonana z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu przez wiele lat działa bezawaryjnie.
  • Funkcjonalne wanny z siedziskiem są łatwe w utrzymaniu w czystości.

Jaka wanna dla niepełnospranych?

Wanna z siedziskiem dla niepełnosprawnych to oryginalne i niezwykle przydatne rozwiązanie. Ułatwi ono kąpiel osobom z organicznymi możliwościami ruchowymi. Polecane przez sklep internetowy Łazienkarium.pl wyroby świetnie pasują do wnętrz urządzonych w różnym stylu, dlatego montowane są w łazienkach nowoczesnych, glamour, tradycyjnych czy też minimalistycznych. Oferowane przez nas produkty dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego bez problemu można dopasować je do pomieszczeń o małej i dużej powierzchni. Wanna dla seniora najczęściej ma prostokątny lub asymetryczny kształt i wyposażona może być w wygodne siedzisko, które ułatwia kąpiel. Dodatkowo w przedniej części zamontowane są drzwiczki. Taka wanna z drzwiami dla seniorów ułatwi wchodzenie i wychodzenie, dając znacznie więcej swobody.

  • Wanny z siedziskiem ułatwiają kąpiel osobom z ograniczeniami ruchowymi.
  • Nowoczesna wanna dla osób starszych montowana może być we wnętrzach urządzonych w różnym stylu.
  • Wanna z siedziskiem wyposażona często jest w wygodne siedzisko i funkcjonalne drzwiczki.

Wanna dla seniora do funkcjonalnej łazienki

Wanna z siedziskiem dla niepełnosprawnych to wyrób, który posiada szereg zalet, dlatego chętnie wybierana jest przez wielu naszych Klientów. Rekomendowana przez sklep Łazienkarium.pl wanna dla niepełnosprawnych najczęściej dostępna jest w klasycznym białym kolorze. Dzięki temu bez problemu można dopasować ją do łazienek zaaranżowanych w różnym stylu. Wanna dla seniora ma antypoślizgowe dno, które chroni użytkownika przed przewróceniem się. Żeby bezpieczeństwa stało się zadość, warto uzupełnić model o odpowiednią armaturę. Dobrym rozwiązaniem będzie nie tylko zestaw natryskowy, lecz także bateria wannowo-prysznicowa z termostatem czy bateria wannowa 4-otworowa.

  • Wanny z siedziskiem występują najczęściej są w klasycznym białym kolorze.
  • Efektownie wyglądająca wanna dla osób starszych ma antypoślizgowe dno, które chroni użytkownika przed upadkiem.
  • Idealnym uzupełnieniem wanny dla niepełnosprawnych będzie odpowiednia armatura, np. model termostatyczny.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk