Umywalki Podwójne 160 cm

Cofnij do: Umywalki
Filtry


Umywalka podwójna 160 – gdzie się sprawdzi i jaka jest najlepsza?

Umywalka podwójna 160 jest to świetny wybór do większych i przestronnych łazienek. Warto jednak przed zakupem sprawdzić dokładne wymiary i zaplanować, w którym miejscu zostanie zainstalowana. Umywalka podwójna 160 cm sprawdzi się w szczególności dla dużych rodzin, ponieważ umożliwi poranną lub wieczorną higienę dwóm osobom jednocześnie. Dlatego jest to wygodne rozwiązanie. O czym jeszcze trzeba pamiętać? Umywalki podwójne 160 cm powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią łatwe czyszczenie. Dzięki temu będą również dobrze się prezentować. Niektóre modele mają specjalne otwory na baterie, co wpływa na szybki i wygodny montaż. Ich zaletą jest też stylistyczna neutralność! Umywalka 160 cm podwójna jest uniwersalna, dlatego też można dopasować ją do każdego wnętrza i aranżacji.

  • Umywalka podwójna 160 dobrze sprawdzi się w większych łazienkach. Daje możliwość wykonywania czynności higienicznych przez dwie osoby jednocześnie.
  • Więcej miejsca do dyspozycji przekłada się na komfort dla domowników.
  • W Łazienkarium.pl dostępne są modele ze specjalnymi otworami na baterię oraz umywalki z blatem.
  • Mniejszym, ale również idealnym modelem zastosowanym do dużych łazienek, może być umywalka podwójna 140 cm.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk