Umywalki z Blatem

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Umywalka z blatem, czyli praktyczność do potęgi

Umywalka to nieodzowna część każdej łazienki. Jej funkcjonalna rola to jednak nie wszystko. Dziś to rozwiązania z ogromnym potencjałem dekoracyjnym, będące jednymi z najważniejszych elementów wyposażenia sanitarnego. Jej wybór to wypadkowa użyteczności i estetyki. W te kryteria doskonale wpisuje się umywalka zintegrowana z blatem, czyli głęboka niecka ze zintegrowaną powierzchnią odkładczą. W takim przypadku nie trzeba myśleć o zakupie dodatkowego blatu. Szeroka płaszczyzna wokół niecki to doskonała przestrzeń do ekspozycji przedmiotów – zarówno tych dekoracyjnych, jak i najbardziej potrzebnych podczas porannej higieny czy wieczornych rytuałów.

Wizualne atrybuty

Umywalki z blatem to też dekoracja. Takie zintegrowanie elementów wpływa na estetyczną odsłonę całości i potęguje wrażenie harmonii, zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych czy vintage. Wszystko jednak zależeć będzie od wybranego rozwiązania. Jeśli w pomieszczeniu dominują nowoczesne wpływy, a aranżację wypełniają zgeometryzowane bryły i minimalizm, najlepszym wyjściem będzie wybór monolitycznych rozwiązań zbudowanych na bazie kwadratów i prostokątów. Z kolei w pomieszczeniach z nutą scandi i natury sprawdzą się warianty o opływowej linii. Produkty można też potraktować jako atrybut projektu! Wybierając oryginalne konstrukcje albo ciekawe wykończenia kolorystyczne, strefa mycia przyciągnie wzrok i pewnością odmieni oblicze aranżacji.
 
  • Blat z umywalką to zarówno praktyczne, jak i niezwykle oryginalne rozwiązanie - można na nich położyć np dozownik na mydło.
  • Umywalki z blatem mogą stać się ozdobą przestrzeni – wystarczy postawić na oryginalne formy!
  • Atrakcyjność strefy mycia spotęgować można nie tylko przez wybór umywalki z blatem o ciekawej bryle. Zróżnicowanie może obejmować także nietypowe opcje kolorystyczne.

Umywalki z blatem to funkcjonalność

Umywalka z blatem, dzięki zastosowaniu zintegrowanej płaszczyzny, która ma służyć jako powierzchnia odkładcza to nie tylko zalety związane z możliwością ekspozycji dekoracji i przechowywania kosmetyków oraz akcesoriów. Takie rozwiązania to funkcjonalność związana z tym, że wszystko, co niezbędne podczas mycia znajduje się w zasięgu ręki! Scalenie tych elementów oznacza także praktyczność wynikającą z łatwości usuwania nieczystości. Z uwagi na brak szczelin i zakamarków łączących te dwa elementy, nie ma mowy o siedliskach brudu i bakterii czy mozolnym szorowaniu. By wyeliminować zabrudzenia, wystarczy zetrzeć pozostałości wody czy kurz do odpływu i wszystko przetrzeć miękką szmatką. To zdecydowanie przyspieszy sprzątanie!
 
  • Umywalki z półką nie posiadają szczelin i łączeń blatu i misy, dzięki temu nie ma miejsc, w których gromadzą się osady,
  • Usuwanie brudu jest zdecydowanie łatwiejsze i szybsze!
  • Umywalka z blatem to praktyczność związana z tym, że wszystkie kosmetyki i akcesoria zawsze są w zasięgu ręki. Nie musisz organizować dodatkowych półek do przechowywania i szuflad.
 

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk