Franke Syfony do Zlewozmywaków

Cofnij do: Zlewozmywaki
Strona:
Filtry
Strona:


Syfon Franke, czyli postaw na trwałość

Syfony Franke znacznie ułatwią przygotowanie instalacji do intensywnego, szczelnego i wydajnego użytkowania na co dzień. W efekcie strefa mycia, w której zamontowany jest zlewozmywak półtorakomorowy czy zlew jednokomorowy, stanowi doskonale działającą przestrzeń. Do wyboru na Łazienkarium.pl jest wiele produktów różniących się rozmiarem oraz konstrukcją. Dzięki temu zbudujesz zarówno prosty, jak i bardziej wymagający system. Producent zaprojektował też wiele produktów z elastycznymi króćcami. Ponadto syfon do zlewozmywaka Franke charakteryzuje się trwałością. Materiały wykonania, w tym głównie wysokogatunkowe tworzywo sztuczne, jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Przetrwa też wiele lat dzięki swojej wytrzymałości, nawet pod wpływem intensywnego użytkowania i dużego ciśnienia przepływu wody. Akcesoria od tego producenta stanowią świetne wykończenie strefy mycia naczyń w kuchni.

  • Syfony Franke dopasujesz do prostszej i bardziej wymagającej instalacji wodnej.
  • Producent zaprojektował trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne produkty.
  • Warto zwrócić uwagę na syfony z elastycznym króćcem.

Syfon do zlewozmywaka Franke – wiele wariantów do wyboru

Kluczowe podczas wyboru akcesoriów do montażu instalacji jest dopasowanie ich do wielkości i konstrukcji zlewozmywaka. Syfon Franke może mieć uniwersalny charakter. Dzięki temu łatwiej go dopasować do potrzeb technicznych swojego wnętrza. Wiele produktów do wyboru znacznie wpływa na dostosowanie produktów w taki sposób, aby zaoszczędzić miejsce. W zestawie możesz zatem znaleźć np. przedłużki do rur odpływowych. Producent opracował też wiele serii przeznaczonych do jedno- lub dwukomorowych zlewów. Niektóre nowoczesne konstrukcje mają teleskopową budowę. Co to daje? Łatwiej i wygodniej jest odsunąć syfon na tylną ścianę szafki. Oszczędność miejsca przekłada się na dodatkową przestrzeń na pojemniki na odpady czy też inne elementy wyposażenia kuchni.

  • Franke syfon może mieć uniwersalną konstrukcję, którą łatwo dopasować do możliwości technicznych wnętrza.
  • Producent zaprojektował też produkty z myślą o jedno- lub dwukomorowych zlewach.
  • Nowoczesnym rozwiązaniem jest teleskopowa regulacja długości.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk