Syfon Butelkowy

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Syfon butelkowy

Odprowadzanie wody z umywalki do ścieków to jedno z najważniejszych zadań syfonu, jednak nie jedyne. Element odpowiada również za powstrzymywanie gazów oraz nieładnych zapachów z instalacji. To właśnie dzięki syfonowi nieprzyjemna woń nie przedostaje się do domu. Niektóre modele mogą pełnić również estetyczne funkcje – zdarzają się bowiem umywalki wolnostojące, których syfon nie jest ukryty w szafce łazienkowej.

Możesz zdecydować się na syfon butelkowy. To model, który ma zbiornik na wodę umieszczony w dolnej części. Syfon butelkowy do umywalki może być dekoracyjny, na przykład wyróżniać się stonowaną kolorystyką oraz minimalistyczną formą.
 
  • Syfon butelkowy ma zbiornik na wodę umieszczony w dolnej części,
  • To produkt, który odpowiada za odprowadzanie wody do ścieków,
  • Jego zadaniem jest też ochrona wnętrz przed nieprzyjemnymi zapachami z instalacji,
  • Syfon umywalkowy butelkowy może również pełnić funkcje estetyczne, jeśli umywalka jest wolnostojąca.

Syfon butelkowy do umywalki – poznaj dostępne rodzaje

Syfony butelkowe wykonuje się z PCV oraz mosiądzu. Modele z tworzywa sztucznego sprawdzają się do umywalek, których syfony będą zabudowane szafką łazienkową. To lekkie i atrakcyjne cenowo modele, które ukryte w meblu będą doskonale pełniły swoje funkcje. Jeśli syfon butelkowy ma pozostać widoczny w pomieszczeniu, znacznie lepiej sprawdzi się model wykonany z mosiądzu, który jest wyjątkowo trwałym materiałem. Wybierając syfon gruszkowy, zwróć uwagę, czy jest to tak zwany półsyfon, czyli model bez korka. Może być on używany z korkiem click-clack, który pozwala szybko zamknąć odpływ. Syfony butelkowe występują też w zestawie z korkiem, sitkiem oraz uszczelką do sitka.
 
  • Syfon butelkowy z PCV czyli z plastiku jest atrakcyjny cenowo, wytrzymały; warto go zabudować szafką,
  • Syfon umywalkowy butelkowy z mosiądzu może pozostać odkryty ze względu na estetyczny wygląd,
  • Możesz wybrać półsyfon, do którego wykorzystasz korek klik klak, lub model w zestawie z korkiem, sitkiem i uszczelką do sitka.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk