Ścianka Prysznicowa 80 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Ścianka prysznicowa 80 – zastosowanie

Ścianka prysznicowa 80 jest specjalną przegrodą montowaną po to, żeby oddzielić przestrzeń prysznicową od reszty pomieszczenia. Chroni łazienkę przed wodą, zapobiegając jej rozprzestrzenianiu się. Podnosi też poziom bezpieczeństwa innych użytkowników łazienki. Ścianka prysznicowa walk-in 80 sprawia, że nawet podczas gdy jeden z domowników bierze prysznic, pozostała część pomieszczenia jest sucha. Odpowiednio dobrana minimalizuje więc ryzyko pośliźnięcia się i nabawienia się kontuzji. Jej plusem jest też to, że sama jej obecność ogranicza ryzyko zachlapania innych elementów wyposażenia łazienki. Szyba prysznicowa 80 jest łatwa w czyszczeniu, a i sprzątanie łazienki staje się dzięki niej prostsze. Szyba prysznicowa 80 cm zwraca na siebie uwagę także ze względu na optymalną szerokość. Korzysta się z niej wygodnie, a jej obecność w niewielkiej łazience nie dominuje pomieszczenia.

  • Ścianka prysznicowa 80 oddziela przestrzeń przeznaczoną do kąpieli od reszty łazienki.
  • Zabezpiecza łazienkę przed zachlapaniem i zwiększa bezpieczeństwo jej użytkowników.
  • Jej czyszczenie nie jest skomplikowane.

Szyba prysznicowa 80 – dlaczego warto ją kupić?

Ścianka prysznicowa 80 jest nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na zaoszczędzenie miejsca. Z całą pewnością jednak nie jest dedykowana jedynie miłośnikom minimalistycznych łazienek. Jej zaleta to także możliwość dostosowania jej do wystroju praktycznie każdego typu łazienki. Szyba prysznicowa 80 cm może być wykonana z różnych materiałów. Najczęściej wspomina się w tym kontekście o szkle hartowanym, choć jest to tylko jedna z wielu propozycji, dzięki którym wkomponowuje się ona w niemal każdy styl wyposażenia wnętrza. Ścianka prysznicowa 80 w wersji matowej jest też idealną opcja, gdy pojawia się problem intymności podczas kąpieli. Jej obecność sprawia, że w tym samym czasie z pomieszczenia może korzystać kilka osób. Trudno tego nie docenić zwłaszcza w godzinach porannych. Obecność ścianki prysznicowej 80 w łazience sprawia też, że korzystanie z rozwiązania walk-in jest bardziej intuicyjne.

  • Ścianka prysznicowa 80 cm ułatwia aranżacje łazienki, pasuje przy tym do każdego stylu wnętrzarskiego.
  • Może być wykonana z różnych materiałów, wielu producentów pozwala też na jej personalizację.
  • Szyba prysznicowa 80 ułatwia korzystanie z łazienki przez kilka osób w tym samym czasie.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk