Ścianka Prysznicowa Walk-in100 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Szyba prysznicowa 100 cm – dla kogo?

Szyba prysznicowa 100 cm to nowoczesne rozwiązanie stworzone z myślą o wszystkich tych osobach, które marząc o kabinie prysznicowej, nie potrzebują brodzika. Szyba prysznicowa walk in 100 oddziela część kąpielową łazienki od pozostałych części pomieszczenia. Ułatwia utrzymanie łazienki w czystości, zapobiega rozchlapywaniu wody, a jednocześnie zapewnia intymność osobom, które z niej korzystają. Ścianka prysznicowa walk-in 100 jest produktem nowoczesnym. W sprzedaży na Łazienkarium.pl dostępne są jednak także modele klasyczne w swojej formie. Potwierdzają one, że nowoczesny pomysł na prysznic sprawdzi się także w łazienkach w stylu retro. Ścianka prysznicowa 100 pozwala zresztą kupującym na dużą swobodę podczas poszukiwania idealnej opcji. Tylko od nich zależy więc nie tylko jej kolorystyka, ale również to, z jakich materiałów jest wykonana.

  • Szyba prysznicowa 100 cm pozwala na wprowadzenie do łazienki nowoczesnego rozwiązania.
  • Umożliwia zerwanie z obecnością brodzika, poprawia przy tym bezpieczeństwo osób przebywających w łazience.
  • Może być dopasowana do konkretnych wymagań klienta tak pod kątem kolorystyki, jak i materiałów, z których jest wykonana.

Szyba prysznicowa walk in 100 cm i jej zalety

Szyba prysznicowa 100 cm zwraca na siebie uwagę przede wszystkim ze względu na ciekawy design. Nie jest to jednak jej jedyna zaleta. Jest przykładem propozycji, która pozwala na zaoszczędzenie miejsca w łazience. Szyba prysznicowa walk in 100 może być więc zainstalowana nawet w niewielkim pomieszczeniu. Za rozważeniem jej zakupu przemawia również to, że ścianka prysznicowa walk-in 100 jest znacznie bezpieczniejsza niż klasyczne modele. Nieobecność brodzika ułatwia korzystanie z niej, jest więc spotykana coraz częściej w domach, hotelach i pensjonatach, w których przebywają seniorzy. Ścianka prysznicowa 100 jest znana także z tego, że dbanie o nią nie jest skomplikowane. Woda nie osadza się na szklanej powierzchni, a pozbywanie się zabrudzeń nie wymaga stosowania silnych detergentów. Warto docenić i to, że modele dostępne dziś w sprzedaży charakteryzuje duża trwałość.

  • Szyba prysznicowa 100 cm oszczędza miejsce w łazience.
  • Jest łatwa w użytkowaniu i bezpieczna dla seniorów.
  • Można ją łatwo utrzymywać w czystości.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk