Odpływy Liniowe 80 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Odpływ liniowy 80 cm, czyli pomysł na funkcjonalną łazienkę

W łazience z prysznicem bez brodzika idealnie sprawdzi się odpływ liniowy 80 cm. To produkt, który odpowiada za prawidłowe odprowadzanie wody zużywanej podczas kąpieli. Jego zastosowanie to gwarancja stworzenia funkcjonalnej strefy mycia. System tego typu składa się m.in. z wbudowanego w posadzkę kanalika z syfonem, a także z maskownicy, którą można łatwo zdjąć w celu wyczyszczenia. Takie rozwiązanie zapewnia nie tyle swobodę w zakresie dowolnej aranżacji obszaru kąpieli, ile stoi na straży higieny i bezpieczeństwa użytkowania. Brak specyficznego progu ogranicza możliwość potknięć i poślizgnięć, co tym samym eliminuje ryzyko niefortunnych upadków. To dlatego odpływ liniowy 80 cm często montowany jest w łazienkach, z których korzystają dzieci czy osoby starsze lub ograniczone ruchowo. Dyskretnie ukryty element wpływa na swobodę ruchów, a dzięki stylowemu wzornictwu pozostaje idealnym zwieńczeniem modnej łazienki.
 
  • Odpływ liniowy 80 stanowi element funkcjonalnej strefy kąpieli w łazience bez brodzika.
  • Odpływy 80 cm otwierają drogę do dowolnej aranżacji łazienki.
  • Dostępne w naszej ofercie odpływy liniowe 80 cm są wykonane z solidnych materiałów, co rzutuje na długotrwałe użytkowanie.
 

Odpływ 80 cm – praktyczne uzupełnienie strefy kąpieli

Zastanawiasz się, jaki rozmiar odpływu liniowego wybrać? Długość odwodnienia powinna być zależna od szerokości kabiny prysznicowej. Odpływ liniowy 80 cm będzie pasował m.in. do modeli, których ścianki mają szerokość 90 cm, ponieważ przyjmuje się, że odwodnienie powinno być o około 10 cm krótsze od szerokości kabiny natryskowej. Dzięki temu zbudujesz praktyczną strefę kąpieli! Co jeszcze jest istotne? Dobry odpływ prysznicowy liniowy 80 cm musi być wykonany z trwałych i solidnych materiałów. Z reguły kategorię tych produktów tworzy stal szlachetna, która jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, w tym uszkodzeń mechanicznych, oddziaływanie kwasów czy korozje. Taki produkt nie niszczeje na skutek działania wody i przez cały czas użytkowania zachowuje swoje walory, odsuwając w ten sposób konieczność remontu strefy kąpieli. Wysoka jakość wykonania przełoży się też na brak problemów eksploatacyjnych, czyli łatwe czyszczenie.
 
  • Odpływ liniowy 80 cm sprawdzi się m.in. w kabinie, której szerokość wynosi 90 cm.
  • Przyjmuje się, że odwodnienie powinno mieć długość o około 10 cm mniejszą niż szerokość kabiny.
  • Poza wymiarami ważne jest, by odwodnienie liniowe 80 cm było wykonane z trwałych i solidnych materiałów.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk