Odpływ Liniowy 70 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Odpływ liniowy 70 – na co zwracać uwagę podczas zakupu?

W przypadku zakupu odpływu liniowego ważnych jest kilka kwestii, o których należy pamiętać. Pierwsza i najważniejsza dotyczy długości wybieranego elementu. Ten parametr powinien być uwarunkowany szerokością kabiny natryskowej zainstalowanej w łazience. Jeśli wynosi ona 80 cm, wówczas najlepiej sprawdzi się odpływ liniowy 70 cm. To dlatego, że przyjmuje się, że długość odwodnienia prysznicowego musi być co najmniej o 10 cm mniejsza od szerokości kabiny znajdującej się w strefie mycia. Oprócz rozmiaru warto zwrócić uwagę na przepustowość modelu określającą ilość odprowadzanych litrów wody na minutę (powinna wynosić minimum 30 litrów), wzór maskownicy, który wpłynie na walory estetyczne pomieszczenia (najlepiej dopasować styl do klimatu aranżacji), a także materiał wykonania rozwiązania; przesądzający o wytrzymałości o trwałości systemu (w tej kwestii króluje niezawodna stal nierdzewna odporna na wilgoć). Nie bez znaczenia będą też łatwość utrzymania czystości czy liczba nóżek montażowych.
 
  • Odpływ liniowy 70 to inaczej rozwiązanie, którego długość rynienki wynosi 70 cm.
  • Odpływ liniowy prysznicowy 70 cm można zastosować np. w strefie natrysku, w której szerokość kabiny jest równa 80 cm.
  • Kupując odpływy liniowe 70, warto zwrócić uwagę nie tylko na długość, lecz także przepustowość, materiał wykonania czy wzór maskownicy.

Odpływ liniowy 70 cm to komfort i bezpieczeństwo

Niezależnie od tego, czy chodzi o odpływ liniowy 70 cm, czy o każdy inny wymiar, jedno jest pewne: takie rozwiązanie zapewnia maksymalny poziom komfortu. Zainstalowana w posadzce rynienka z estetyczną kratką, do której spływa woda używana w czasie mycia, nie zwraca na siebie uwagi, a tym samym nie zaburza harmonii wystroju – zwłaszcza tego nowoczesnego czy minimalistycznego, gdzie oszczędne wzornictwo jest obowiązkowe. To produkt, który niweluje wszystkie bariery, dając pełną swobodę ruchów, co będzie istotne szczególnie z punktu widzenia osób ograniczonych ruchowo czy dzieci. Brak podwyższeń, progów i stopni pozwoli im na bezpieczne korzystanie ze strefy mycia i ograniczy do minimum ryzyko potknięć czy upadków. Ograniczenia znikają także w aspekcie estetycznym, bo dyskretny design odpływu warunkuje uniwersalność przeznaczenia i daje możliwość zastosowania we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych czy tych pełnych elegancji, czyli glamour.
 
  • Odpływy liniowe 70 to znakomita alternatywa dla brodzików.
  • Każdy odpływ liniowy (70 cm lub o innej długości) to gwarancja komfortu, bezpieczeństwa i elastyczności aranżacyjnej.
  • Dyskretne wzornictwo rozwiązania daje dużą swobodę w zakresie urządzania łazienki. Produkt wpisze się w charakter pomieszczeń nowoczesnych, klasycznych czy glamour.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk