Odpływ Liniowy 50 cm -70%

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Odpływ liniowy 50 cm zamiast brodzika

Łazienka z prysznicem niekoniecznie musi oznaczać montaż brodzika. Coraz częściej zastępuje go solidne, trwałe i dyskretne rozwiązanie, takie jak odpływ liniowy 50 cm. To produkt, który świetnie sprawdzi się w mniejszej strefie kąpieli, gdzie skutecznie będzie odprowadzał wodę zużywaną podczas mycia. Rozwiązanie tego typu składa się m.in. z podłużnej rynienki o długości 50 cm, która montowana jest w posadzce, oraz estetycznej maskownicy. Taki system daje znacznie większą swobodę aranżacji i jest bezpieczny w użytkowaniu, ponieważ ogranicza występowanie jakichkolwiek progów czy spadków. Dzięki temu ryzyko potknięcia czy upadku jest całkowicie wyeliminowane. Zastąpienie brodzika odpływem liniowym 50 ma też zalety z funkcjonalnego punktu widzenia! Oznacza komfort i pełną swobodę ruchów podczas kąpieli, a także wiąże się z oszczędnością miejsca, którego w mniejszych przestrzeniach często jest jak na lekarstwo. Model optycznie powiększy przestrzeń i pozwoli wykreować jednolitą posadzkę, która spotęguje wrażenie otwartości.
 
  • Odpływ liniowy prysznicowy 50 to praktyczna alternatywa dla brodzika.
  • Rozwiązanie świetnie sprawdzi się w małej łazience; oszczędzi miejsce i razem ze ściankami kabiny prysznicowej zapewni wrażenie otwartości.
  • Odpływ liniowy prysznicowy o wymiarze 50 cm będzie elementem funkcjonalnej i bezpiecznej strefy kąpieli. Montaż odwodnienia ograniczy ryzyko potknięć i upadków.

Odpływ liniowy 50 i estetyczny potencjał

Minimalistyczny wygląd to kluczowa zaleta każdego odwodnienia prysznicowego. Nie inaczej jest w przypadku odpływu liniowego 50. Choć utarło się, że jego zastosowanie to domena nowoczesnych łazienek, to nic nie stoi na przeszkodzie, by odpływy liniowe 50 zagościły też w przestrzeniach zaaranżowanych na inną modłę! Prostota produktu w połączeniu z elegancją i blaskiem klimatu glamour stworzy iście reprezentacyjny wystrój. Niemal niewidoczny detal odprowadzający wodę nie zaburzy również twórczego miszmaszu eklektyzmu czy art déco. Rozwiązanie wpisze się także idealnie w oszczędny design charakteryzujący przestrzenie boho, scandi czy modern classic. Krótko mówiąc, odpływ 50 cm nie przyćmi uroku żadnej aranżacji! Co więcej, systemy tego typu dają też pełną dowolność w zakresie doboru płytek. Podłogę mogą wieńczyć zarówno wielkoformatowe kafle, jak i drobna mozaika. Warto jednak pamiętać, że okładzina do tej strefy powinna być antypoślizgowa.
 
  • Odpływy liniowe 50 cm świetnie odnajdą się w wielu stylach aranżacyjnych.
  • Zaletą produktu jest minimalistyczny design, który pozwala na dopasowanie do każdego wnętrza.
  • Instalacja odwodnienia prysznicowego zamiast brodzika wymaga użycia płytek antypoślizgowych w obszarze kąpieli.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk