Odpływ Liniowy 120 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Odpływ liniowy 120 cm do dużej łazienki

W dużej łazience można wiele! Zmieści się w niej i wanna, i przestronna kabina prysznicowa, w której zamiast brodzika zamontowane jest rozwiązanie z kategorii modnych i funkcjonalnych, czyli odpływ liniowy 120 cm. Ten długi wariant świetnie rozwiąże konieczność odprowadzania wody w strefie mycia o szerokości ponad 120 cm, a do tego spotęguje wrażenie przestronności oraz otwartości, a także zapewni pełną swobodę ruchów, co szczególnie istotne w przypadku osób ograniczonych ruchowo i niepełnosprawnych. Taka przestrzeń jest bezpieczniejsza, ponieważ jest pozbawiona wszelkich barier architektonicznych typu progi oraz wyróżnia się znaczną łatwością, jeśli chodzi o sprzątanie, co istotne dla tych, którzy nie pałają miłością do tego obowiązku. Obszar mycia wyłożony płytkami wystarczy zmyć, a z rynienki usunąć brud oraz zanieczyszczenia. W niektórych modelach syfon jest wyjmowany, co tym bardziej upraszcza mycie. Odpływ liniowy 120 to więc przepis na praktyczną i piękną łazienkę.
 
  • Odpływ liniowy 120 świetnie sprawdzi się w przestronniejszych wnętrzach.
  • Warto postawić na odpływ liniowy 120 cm, gdy szerokość strefy mycia jest dłuższa niż 120 cm.
  • Łazienka z odpływem 120 będzie funkcjonalna i stylowa. Przestrzeń mycia będzie bezpieczna oraz łatwa do utrzymania w czystości.

Odpływ liniowy 120 i efekt „wow”

Odpływy liniowe 120 cm są stworzone do pokaźniejszych stref mycia. Ich zastosowanie w połączeniu z transparentną ścianką kabiny prysznicowej zapewni efekt „wow” w postaci przestronnego obszaru kąpieli, w którym każda chwila jest przyjemnością! Takie zestawienie będzie szczególnie dobrze prezentować się w sąsiedztwie nowoczesnych i minimalistycznych inspiracji, w których zredukowany design pozostałych elementów nie odwróci uwagi od dyskretnego wzornictwa, jakim wyróżnia się odpływ liniowy 120 cm. Nie oznacza to jednak, że odwodnienie długości 120 cm to jedynie przepis na modernistyczne realizacje w rozmiarze maxi. Taki system zda również celująco egzamin na mniejszym metrażu oraz w aranżach klasycznych, eklektycznych, glamour, modern classic, boho czy skandynawskich. Warto połączyć tę atrakcyjną estetykę z wielkoformatowymi kaflami oraz magnetyzującymi barwami, by spotęgować wrażenie otwartości i uzyskać pokój kąpielowy niczym w renomowanych salonach spa.
 
  • Odpływ liniowy 120 cm będzie elementem przestronnego obszaru mycia.
  • Minimalistyczne wzornictwo, jasne kolory i oszczędny design to sprawdzone „towarzystwo” dla odpływu tego typu. Wnętrze zyska wizualnie!
  • Odpływy liniowe 120 cm będą pasować także do realizacji klasycznych, boho czy scandi.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk