Odpływ Liniowy 100 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Odpływ liniowy 100 cm i pomysł na funkcjonalną strefę mycia

Kabina prysznicowa o szerokości 110 cm lub więcej wymaga zastosowania sporego brodzika. Nie zawsze jednak musisz się na niego decydować, bo na rynku dostępnych jest coraz więcej ciekawszych i praktyczniejszych rozwiązań, które zapewnią i wygodę, i bezpieczeństwo, a także będą odpowiedzialne za prawidłowe odprowadzanie wody. Takim produktem jest odpływ liniowy 100 cm, czyli element armatury hydraulicznej składający się z syfonu, podłużnej rynienki oraz maskującej kratki, która stanowi jedyną widoczną część mechanizmu, a co za tym idzie odpowiada za aspekt estetyczny rozwiązania. Zainstalowany w posadzce odpływ liniowy 100 niweluje konieczność tworzenia progów, co usprawnia korzystanie ze strefy mycia i zapewnia bezpieczeństwo – zwłaszcza w przypadku osób starszych, ograniczonych ruchowo czy dzieci. Warunkiem jego poprawnego działania jest wykonanie należytych spadków, które umożliwiają odpływ wody zużywanej w czasie kąpieli.
 
  • Odpływ liniowy 100 to element armatury hydraulicznej o długości 100 cm. Rozwiązanie zastępuje brodzik.
  • Odwodnienia tego typu gwarantują komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Umożliwiają swobodę ruchów i ograniczają ryzyku upadków.
  • Odpływy liniowe 100 cm sprawdzą się w przypadku kabin, których szerokość wynosi 110 cm lub więcej.

Odpływ liniowy 100 i pomysł na stylowe wnętrze

Projektując łazienkę, coraz częściej zwraca się uwagę nie tylko na aspekt funkcjonalności, lecz także na estetykę. Wnętrze musi być stylowe, spójne z charakterem całego domu lub mieszkania, a także gwarantujące wygodę – przecież w tym pomieszczeniu spędza się ogromną część życia. To dlatego coraz częściej klasyczne rozwiązania zastępują ciekawe systemy, takie jak np. odpływ liniowy 100 cm. Dyskretny design systemu perfekcyjnie wtapia się w wystrój i nie zaburza jego harmonii, pozwalając na wykreowanie niemal jednolitej posadzki, co z punktu widzenia odbioru wnętrza, daje wrażenie przestronności i otwartości. Taki efekt będzie szczególnie znaczący na mniejszym metrażu. Zaletą instalacji odwodnienia takiego jak odpływ liniowy prysznicowy 100 jest także dowolność wykończenia posadzki. Podłogę mogą zdobić większe kafle czy drobne mozaiki, co tym samym oznacza swobodę, jeśli chodzi o ostateczny charakter wystroju. Odpływ 100 cm może być więc częścią realizacji glamour, nowoczesnej, retro czy art déco.
 
  • Odpływy liniowe 100 cm, podobnie jak pozostałe odwodnienia w innym rozmiarze, będą świetnie pasować do każdej aranżacji.
  • Zastosowanie minimalistycznego systemu odprowadzania wody wpłynie na estetyczny efekt aranżacji.
  • Odpływ liniowy 100 optycznie powiększy wnętrze!

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk