Viega Odpływ Ścienny

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Viega odpływ ścienny i nie tylko

Viega jest sanitarnym synonimem jakości. To przedsiębiorstwo, które od samego początku, czyli od ponad 120 lat, dostarcza na rynek najlepsze rozwiązania z zakresu techniki sanitarnej i instalacyjnej, dbając przy tym o najwyższe standardy produkcji, selekcje wysokogatunkowych materiałów oraz wykorzystując najbardziej innowacyjne technologie. W portfolio producenta znajduje się m.in. odpływ liniowy ścienny Viega, który słynie z solidności, funkcjonalności oraz maksymalnej higieniczności. To jedno z rozwiązań, które sprawdzi się w przestrzeniach prysznicowych bez brodzika. Zajmuje niewiele miejsca, nie wymaga ingerencji w posadzkę, a także gwarantuje optymalną wydajność odprowadzania wody. Odpływ liniowy przyścienny Viega dodatkowo wpłynie na estetyczną stronę strefy mycia; rozwiązanie pozostanie niemal niezauważalne, a jego dyskretny design nie przyćmi uroku pozostałych produktów. Żeby jednak odwodnienie ścienne Viega działało bez zarzutu, należy pamiętać o wykonaniu odpowiedniego spadku.
 
  • Viega jest liderem branży instalacyjnej. W ofercie producenta znajduje się m.in. odpływ przyścienny Viega.
  • Każdy oferowany przez Viega odpływ liniowy ścienny jest gwarancją jakości i niezawodności. Marka wykorzystuje nowoczesne technologie i najlepsze materiały.
  • Podczas montażu odwodnienia tego typu należy pamiętać o wykonaniu odpowiedniego spadku.

Odpływ ścienny Viega – zalety

Odpływ ścienny Viega ma mnóstwo zalet, które będą rzutować na późniejszą eksploatację produktu. Poza właściwościami samego materiału, czyli stali nierdzewnej, która przesądza o jakości rozwiązania i zapewnia długoletnie użytkowanie, odwodnienie ścienne zapewnia łatwy montaż – zarówno w ściance na stelażu, jak i zwyczajnej ścianie murowanej. Do instalacji potrzebna jest niewielka głębokość, a samo rozwiązanie można przyciąć na dowolny wymiar, co daje jeszcze większą elastyczność i pozwala wykreować perfekcyjną strefę mycia. System od Viega, dostępny w sklepie Łazienkarium.pl, gwarantuje także łatwe czyszczenie! Odpływ liniowy ścienny Viega składa się z gładkich ścianek korpusu, dzięki temu jakiekolwiek zakamarki są wyeliminowane, co tym samym ogranicza osadzanie się brudu. Produkty charakteryzuje minimalistyczny designu, jednak mimo oszczędnego wzornictwa każdy oferowany przez Viega odpływ liniowy ścienny może stać się dekoracją aranżacji. Wszystko z uwagi na dostępność płytek maskujących w ciekawych kolorach.
 
  • Odpływ przyścienny Viega to inwestycja w jakość. Rozwiązanie posłuży długie lata.
  • Oferowane przez Viega odpływy są łatwe w montażu, bezpieczne w użytkowaniu i nie sprawiają problemów z utrzymaniem czystości.
  • Odpływ ścienny Viega, mimo dyskretnego designu, może być ozdobą pomieszczenia. Rozwiązania dostępne są w różnych wykończeniach.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk