Odpływ Liniowy Rea

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Odpływ liniowy Rea do stylowego wnętrza

Coraz częściej w łazienkach zamiast brodzika występuje stylowy odpływ liniowy. Rea, producent rozwiązań sanitarnych, oferuje jeden z takich produktów. To system gwarantujący prawidłowe odprowadzanie wody, wpływający na bezpieczeństwo oraz komfort kąpieli. Jego zaletą jest też budowanie nowoczesnego charakteru aranżacji, ponieważ z udziałem odwodnienia prysznicowego można wykreować ciekawy obszar mycia złożony z niemal jednolitej posadzki – nic więc w tej przestrzeni nie zaburza harmonii wystroju. Mechanizmy tego typu będą pasować do każdej stylizacji, a fakt ten potęguje to, że odpływy liniowe Rea dostępne są w różnych wariantach wykończenia. To m.in. odwodnienie liniowe Rea w odcieniu chromu, pasujące do chromowanych baterii, warianty w złotym wydaniu, które podkreślą elegancki klimat wnętrza glamour, czy odpływ liniowy Rea w modnej ostatnio czerni. Taki akcent będzie korespondował z ciemną armaturą. Duet zdynamizuje aranżację!
 
  • Rea to producent rozwiązań sanitarnych. W jego portfolio znaleźć można takie produkty jak prysznicowy odplyw liniowy Rea.
  • Oferowane przez Rea odpływy liniowe są dostępne w różnych wykończeniach, dzięki czemu łatwo dopasować je do charakteru łazienki.
  • Odpływ liniowy Rea w odcieniu czerni zdynamizuje nowoczesny wystrój, wariant chromowany będzie harmonizował z armaturą o takim samym odcieniu, a modele złote dopełnią elegancką przestrzeń.

Rea: odpływ liniowy dla wymagających

Odpływ liniowy Rea skutecznie zapobiegnie zalewaniu podłogi, umożliwi należyte odprowadzanie wody zużywanej podczas kąpieli, wpłynie na bezpieczeństwo (zwłaszcza w przypadku, gdy ze strefy kąpieli korzystają osoby starsze czy ograniczone ruchowo), a także pozwoli w okamgnieniu pozbyć się zabrudzeń – wszystko dzięki specjalnej konstrukcji. Tego typu odwodnienia liniowe Rea znajdują zastosowanie w wielu łazienkach – zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i obiektach publicznych, takich jak sauny, baseny czy siłownie. Rozwiązania nie zajmują wiele cennego miejsca, są łatwe w montażu oraz uniwersalne; można je montować bez względu na metraż pomieszczenia. Choć odpływy liniowe Rea różnią się wykończeniem, kolorami czy rozmiarami, to łączy je jedno: jakość! Każdy oferowany przez Rea odpływ liniowy prysznicowy jest wykonany z najlepszych materiałów, które warunkują długą i bezawaryjną pracę.
 
  • Odpływy liniowe Rea to rozwiązania praktyczne i higieniczne, pozwalają wykreować funkcjonalną strefę mycia.
  • Rynienki prysznicowe Rea dostępne są w różnych rozmiarach i wykończeniach.
  • Wszystkie odpływy liniowe Rea łączy jedno: jakość! To produkty wykonane z najlepszych surowców.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk