Lorac Odpływ Liniowy

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Odpływ liniowy Lorac do pięknej łazienki

Lorac to 100% polskiej produkcji, innowacyjny park maszynowy i troska o każdy, nawet najmniejszy, detal. Dzięki temu rozwiązanie, takie jak odpływ liniowy Lorac, cieszy się tak dużą popularnością. Marka wykorzystuje najlepsze surowe (w tym stal nierdzewną INOX-304) oraz jako jedyna w branży stosuje w blendach stal chirurgiczną (316L). Asortyment poddawany jest ścisłym kontrolom i testom, posiada atest PZH oraz deklaracje zgodności, co klasyfikuje go jako jeden z najlepszych na rynku. To wszystko składa się także na niezawodność, jakość oraz praktyczność systemu, jakim jest oferowany przez Lorac odpływ liniowy. Odwodnienia producenta poza potencjałem technicznym wyróżnia ogrom zalet stylistycznych. Każdy odpływ Lorac to kompilacja piękna i modnego designu, czego potwierdzeniem jest lista nagród przyznawanych za ciekawe wzornictwo. To dowodzi temu, że odpływy liniowe Lorac będą nie tylko funkcjonalnym zwieńczeniem strefy mycia, lecz także jej niebanalną dekoracją.
 
  • Lorac to polski producent, który oferuje wysokiej jakości produkty.
  • Każdy oferowany przez Lorac odpływ liniowy produkowany jest z najlepszych materiałów: stali nierdzewnej oraz chirurgicznej.
  • Odpływy liniowe Lorac poza praktycznością wyróżniają się ciekawym designem, który niejednokrotnie był nagradzany w branżowych konkursach.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk