Kesmet Odpływy Liniowe

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Odpływ liniowy Kesmet i jego zalety

Kesmet działa w branży do 1990 roku i od tego czasu marka zbudowała sobie pozycję lidera w zakresie produkcji systemów odprowadzania wody. Oferowane przez Kesmet odpływy liniowe stanowią atrakcyjną propozycję dla tych, których marzeniem jest obszar natrysku pozbawiony brodzika. Rozwiązania producenta gwarantują wysoką higienę w przestrzeniach prywatnych, a także stosowane są w myjniach, zakładach produkcyjnych czy hotelach. Rynienka prysznicowa Kesmet dodatkowo pozwoli stylowo zwieńczyć strefę mycia, gwarantując przestrzeń nowoczesną oraz całkowicie dopasowaną do potrzeb użytkowników – zwłaszcza starszych, dzieci czy osób ograniczonych ruchowo. Zainstalowane odwodnienie liniowe Kesmet wpływa na większą swobodę ruchów oraz ogranicza ryzyko pośliźnięć i upadków w mokrych przestrzeniach. Dzięki temu prysznic jest znacznie bezpieczniejszy! Co jeszcze wyróżnia oferowany przez Kesmet odpływ liniowy? Jakość stali nierdzewnej, czyli materiału, z którego wykonywana jest każda rynienka prysznicowa Kesmet. To surowiec odporny na wilgoć i działanie wody, a także szereg innych czynników mechanicznych.
 
  • Kesmet to producent rozwiązań sanitarnych, w tym niezawodnych odpływów liniowych.
  • Każdy oferowany przez Kesmet odpływ liniowy wykonany jest ze stali nierdzewnej, która jest odporna na wilgoć, wodę i czynniki mechaniczne.
  • W ofercie naszego sklepu Łazienkarium.pl dostępne są odpływy liniowe Kesmet, które łatwo można dopasować do charakteru łazienki.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk