Palomba

(73 produkty)
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
1403 zł
Dostępność: dostępny
(21 opinii)
5133 zł
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
2499 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
1406 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
4572 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1394 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
1968 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
507 zł
 
Zobacz również:
 

Laufen Palomba – natura zamknięta w ceramicznej bryle

Laufen Palomba to seria łazienkowa, która została zaprojektowana przez Ludovico i Roberta Palomba. Powstała ona z inspiracji naturą, a bezpośrednim impulsem do jej stworzenia był zachwyt nad kształtami, jakie rzeźbi płynąca woda i jakie tworzą spadające krople deszczu. Z połączenia niezwykle gładkiej, białej ceramiki, wysokiej jakości akrylu i geometrycznych kształtów poszczególnych elementów linii, powstała niezwykła kolekcja, którą można tylko porównać do dzieła sztuki – serii Palomba Laufen można się przyglądać bez końca. W skład tej oryginalnej kolekcji łazienkowej wchodzą umywalki, miski WC, bidety, wanny i akcesoria. Warto zwrócić uwagę, że wśród umywalek znajdziemy nie tylko modele o symetrycznych i nieregularnych kształtach, wiszące i do postawienia na blacie, ale także wyjątkowo efektowne umywalki wolnostojące, przypominające kształtem stągwie. Umywalki doskonale uzupełniają chromowane relingi przeznaczone na ręczniki. Miski WC (podwieszane, kompaktowe i stojące) można tu skompletować z deską sedesową wolnoopadającą pozwalającą na łatwy demontaż. Toalety dostępne są zarówno w wersji bezkołnierzowej, jak i z kołnierzem (rimless). Asymetryczne wanny akrylowe wchodzące w skład Laufen Palomba znajdziemy tu w opcji do zabudowy, wpuszczane oraz wolnostojące.  

Laufen Palomba – kompleksowa aranżacja funkcjonalnej łazienki

W poszukiwaniach ciekawych i spójnych elementów wyposażenia warto postawić na sprawdzonego producenta i jednolitą linię aranżacyjną. Kolekcja Laufen Palomba to zespół artykułów inspirowanych naturą w modnych kształtach. Laufen Palomba charakteryzuje design na światowym poziomie oraz dopracowanie formy w każdym calu. Ofertę współtworzy gama umywalek o wielu wariantach zastosowania. Laufen Palomba obfituje w rozwiązania nablatowe oraz wpuszczone w blat, których forma przypomina kroplę wody. Projekt uwzględnia także elegancji model wolnostojący montowany do posadzki oraz umywalkę ze zintegrowanym postumentem, która instalowana jest do ściany. Twórcy serii, wdrażając innowacyjne systemy techniczne, zaproponowali nowoczesne urządzenia do obszaru toalety. Funkcjonalne miski WC dostępne są z autorską powłoką Laufen Clean Coat (LCC) w postaci uszlachetnionej warstwy ceramiki, która przeciwdziała osadzaniu się brudu i kamienia, a także zapobiega rozwojowi bakterii. Dzięki temu w łazience zapanuje nieskazitelna czystość dla pełnej satysfakcji przyszłych Użytkowników.  

Laufen Palomba i inspiracja do stworzenia spójnego wnętrza

Szwajcarska marka Laufen słynie z najwyższej jakości ceramiki, która odznacza się rzemieślniczą precyzją wykonania i światowym poziomem wzornictwa. W celu zachowania harmonijnego charakteru w odsłonie Laufen Palomba producent wystąpił z propozycją ekskluzywnych akrylowych wanien asymetrycznych w trzech wariantach zabudowy. W kolekcji znalazła się także wanna prostokątna oraz dwa typy wolnostojące. Duży rozmiar modeli sprzyja komfortowej kąpieli i odczuciu pełnego odprężenia, a artykuły znacząco podnoszą walory wizualne pomieszczenia. Ostatnim segmentem serii Laufen Palomba jest oferta funkcjonalnych mebli łazienkowych, które w zorganizowany sposób umożliwią zagospodarowanie przestrzeni i jednocześnie dodadzą wnętrzu uroku. Praktyczne zestawy dostępne są w szerokiej gamie wymiarów, co sprzyja ich uniwersalnemu zastosowanie w niemal każdym stylu aranżacyjnym. Projekt wyróżniają zaskakujące wersje kolorystyczne wykończenia. Mowa tu o klasycznej matowej bieli, dystyngowanej szarości oraz wiśniowym drewnie, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia