Kartell

(127 produktów)
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
543 zł
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
1499 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
5750 zł
 
Zobacz również:
 

Kartell by Laufen – połączenie włoskiego temperamentu i szwajcarskiej solidności

Kartell by Laufen to kolekcja, która powstała jako efekt współpracy włoskiej firmy Kartell i szwajcarskiej Laufen. Jej wynik zaskakuje nie tylko różnorodnością i oryginalnością kształtów, ale także ich delikatnością. Linia Kartell by Laufen zawiera umywalki (prostokątne, z blatem i okrągłe, także z ukrytym odpływem), miski WC (stojące i podwieszane), bidety (stojące i podwieszane) oraz prostokątne wanny. Dopełnienie serii stanowią meble i akcesoria łazienkowe: szafki podumywalkowe, słupki i lustra (także z oświetleniem). Mówiąc o kolekcji Kartell by Laufen warto wspomnieć o dwóch innowacyjnych materiałach, które zostały tu zastosowane. Chodzi tu przede wszystkim o SaphirKeramik®, z którego wykonane są umywalki. To materiał, który jest o połowę lżejszy od tradycyjnej ceramiki, pozwala uzyskać niewiarygodnie cienkie ścianki, a jednocześnie charakteryzuje się trwałością i odpornością. Warto zwrócić uwagę na delikatne, filigranowe ścianki umywalek – uzyskanie takich kształtów jest możliwe właśnie dzięki SaphirKeramik®. Z kolei wanny Kartell by Laufen zostały wykonane z materiału o nazwie SENTEC. To mieszanina uwodnionego tlenku glinu i żywic akrylowych lub poliestrowych, a dodatki stanowią tu wypełniacze i pigmenty. Główną zaletą SENTECU jest fakt, iż można z niego uzyskać niemal każdy kształt. Dodatkowo, jest przyjemny i ciepły w dotyku i wykazuje właściwości antybakteryjne.  

Kartell by Laufen – luksusowa ceramika łazienkowa do pełnej aranżacji wnętrza

Kolekcja Kartell by Laufen to mistrzostwo formy i precyzji w syntezie z niespotkanym designem. Inspirację do zaprojektowania produktów stanowiły wzornictwo włoskiej marki Kartell i szwajcarskiej jakości Laufen. Ostatecznie seria łączy wszelkie innowacje, mogące znaleźć zastosowanie w obszarze łazienkowym z zachowaniem najwyższego poziomu funkcjonalności, technologii i estetyki. Kartell by Laufen stanowi odpowiedź na potrzeby pełnej aranżacji wnętrza w modnym i nowoczesnym stylu. Geometryczne figury oraz minimalistyczna linia doskonale wpływają na odbiór i użytkowanie modeli. Ceramika Kartell by Laufen jest szczególnie praktyczna. Dzięki właściwościom materiału ceramicznego Saphir Keramik uzyskano niezwykle twarde i odporne bryły o ultracienkich brzegach. Imponująca architektura sprzyja także komfortowi w codziennej eksploatacji. Jednolita i gładka wierzchnia warstwa powierzchni zapobiega osadzaniu się nieczystości, które w szybki i łatwy sposób można usunąć przy wykorzystaniu minimum środków.  

Kartell by Laufen, czyli zachwycające wnętrze w nowoczesnym stylu

Kompozycja Kartell by Laufen jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku wyposażenia w trwałe i uniwersalne artykuły zaprojektowanie zgodnie z najnowszymi trendami w dziedzinie designu. Cykl odpowiada zapotrzebowaniu Klientów na aranżację całej łazienki w jednolitym nurcie przy zachowaniu ekskluzywnego i współczesnego charakteru pomieszczenia. Na uwagę zasługuje bogata oferta umywalek o zróżnicowanych rozmiarach i wariantach montażu. W obszarze elementów sanitarnych projektant wykorzystał technologię Rimless, to znaczy bez wewnętrznego kołnierza, co sprzyja zachowaniu pełnej czystości urządzenia. Kartell by Laufen obejmuje także nowatorskie spojrzenie na armaturę oraz wysokiej jakości meble łazienkowe. Zwieńczeniem serii są wanny i brodziki, te ostatnie wykonano z materiału SENTEC, który dzięki właściwościom antypoślizgowym i antybakteryjnym wyróżnia się zaawansowanym współczynnikiem higieny i bezpieczeństwa. Nowoczesne technologie wplatane w innowacyjne formy usuwają wszelkie bariery związane z funkcjonalnym zagospodarowaniu przestrzeni. Kartell by Laufen to linia produktów, które przez długie lata będą olśniewać kunsztem i precyzją.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia