Koło - Life

Cofnij do: Koło
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free

Brak produktów spełniających podane kryteria wyszukiwania :(

Nie znalazłeś produktu? Zamów indywidualną wycenę lub napisz do nas na sklep@lazienkarium.pl i sprawdź jak niskie ceny możemy zagwarantować!


Koło Life – uniwersalna ceramika do każdego wnętrza

Producent Koło w odsłonie Koło Life zaproponował szereg artykułów, które sprawdzą się w we wszystkich typach łazienek. Funkcjonalne umywalki dostępne są w wielu wielkościach, dzięki czemu łatwo znaleźć model idealnie dopasowany do każdej przestrzeni. Dodatkowym atutem umywalek jest występowanie w wersji nablatowej z przelewem lub bez według szczególnych potrzeb Klientów. Serię Koło Life współtworzą również bezkołnierzowe toalety Rimfree oraz praktyczne bidety w podobnych wymiarach. Dla pełnej aranżacji przestrzeni i zwiększenia obszaru przechowywania projektant linii Koło Life udostępnił szereg gotowych zestawów meblowych, w tym wiszące szafki podumywalkowe dostosowane do wymiarów umywalek wchodzących w skład serii oraz szafki boczne, które w odpowiedni sposób zagospodarują miejsce. Elementem wyróżniającym Koło Life jest oferta luster z oświetleniem wykonanym w technologii LED w przyjemnej dla oczu dziennej barwie światła ze zintegrowanym włącznikiem.


Koło Life i najlepsze rozwiązania techniczne marki

Twórcy kolekcji Koło Life wyposażyli artykuły w szereg innowacji technologicznych, które usprawniają codzienne użytkowanie, podwyższając komfort i higienę w łazience. Jedną z popularniejszych propozycji producenta jest wykorzystanie bezrantowej konstrukcji miski WC Koło Life. Rezygnacja z wewnętrznego kołnierza pozwala na równomierne przemieszczanie się wody po całym obszarze toalety, z uwagi na brak trudno dostępnych miejsc. Takie rozwiązanie usprawni dbanie o czystość urządzenia, minimalizując zużycie środków czyszczących i detergentów. Warto zwrócić także uwagę na antybakteryjny materiał duroplast, z którego wykonano deski sedesowe, dla zachowania sterylnej czystości wnętrza. Kolejnym udogodnieniem jest oferta gotowych zestawów meblowych współgrających z charakterem serii Koło Life. Do konstrukcji mebli użyto specjalnej odpornej na wilgoć płyty, które pod wpływem obecnej w łazience pary wodnej nie pęcznieje i nie niszczy się. Szafki ponadto wyposażono w mechanizm cichego domykania oraz w chromowane uchwyty. Dla zwiększenia właściwości aranżacyjnych modele występują w dwóch wariantach wykończenia: białym połysku oraz w ciepłym szarym kolorze.

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia