Kabina Prysznicowa 90x100 cm Drzwi Przesuwne

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Kabiny prysznicowe 90x100 drzwi przesuwne do łazienki o średnim metrażu

Kabiny o wymiarach 90x100 cm będą odpowiednim wyborem do średniej wielkości łazienek oraz wnętrz przystosowanych do potrzeb osób starszych i z niepełnosprawnościami fizycznymi. Kabina prysznicowa 90x100 drzwi przesuwne jest na tyle przestronna, że umożliwi wygodne użytkowanie bez obawy o obijanie się o ścianki. Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że we wnętrzu można zainstalować dodatkowe udogodnienia w postaci krzesełka lub uchwytów. Komfort tego typu strefy podniesie też zestaw prysznicowy z termostatem. Kabina 100x90 drzwi przesuwne jest na tyle obszerna, że może być z powodzeniem użytkowana nie przez jedną, ale dwie osoby. Jako że posiada drzwi na prowadnicach, może być zainstalowana w dowolnym miejscu — nawet w pobliżu pralki lub suszarki.

  • Kabina prysznicowa 100x90 drzwi przesuwne zapewnia wystarczająco dużo przestrzeni dla użytkowników o szczególnych potrzebach.
  • Dzięki zastosowaniu systemu prowadnic drzwi nie rozchylają się na boki, tylko przesuwają po prowadnicach.
  • Kabina 90x100 drzwi przesuwne może być zainstalowana w rogu pomieszczenia.

Kabina 100x90 drzwi przesuwne – wygoda i czystość

Kabina 100x90 drzwi przesuwne to uniwersalny model, który sprawdzi się w większości łazienek, w których ma stanąć brodzik 100x90. Oferta sklepu Łazienkarium.pl obejmuje szeroki wybór kabin w tym rozmiarze, których nowoczesna konstrukcja i minimalistyczny design w niczym nie przypominają tradycyjnych kabin z systemami rolek, w których gromadziły się zanieczyszczenia i kamień. Kabina prysznicowa 90x100 drzwi przesuwne we współczesnej odsłonie to produkt funkcjonalny, łatwy do utrzymania czystości i solidnie wykonany. Szczelne drzwi skutecznie zatrzymują wodę wewnątrz kabiny, zmniejszając ryzyko zachlapania łazienki.

  • Kabina prysznicowa 100x90 drzwi przesuwne posiada zabezpieczenia przed rozpryskiwaniem się wody na zewnątrz.
  • Mechanizm przesuwania sprawia, że kabina 90x100 drzwi przesuwne gładko sunie po prowadnicach.
  • Konstrukcja kabiny uniemożliwia gromadzenie się brudu i zanieczyszczeń w rolkach.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk