Kabiny Prysznicowe Pięciokątne 90x90 cm

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Jakie zalety mają kabiny pięciokątne 90x90 cm?

Kabina pięciokątna 90x90 cieszy się coraz większą popularnością. Dzieje się tak za sprawą nowoczesnego wyglądu, dzięki któremu kabina prysznicowa 90x90 pięciokątna stanowi alternatywę dla modeli półokrągłych. Pięciokątne kabiny 90x90 są również o wiele mniej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Kabiny pięciokątne 90x90 są również łatwiejsze w utrzymaniu czystości, gdyż posiadają prostą konstrukcję. Nie mają zakamarków, ani miejsc, w których może gromadzić się kamień czy osad. Kabiny pięciokątne 90x90 są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, tak aby można było je dopasować do aranżacji łazienki.

  • Kabina pięciokątna 90x90 jest łatwa w utrzymaniu czystości.
  • Kabina pięciokątna 90x90 jest mniej narażona na urazy mechaniczne, dzięki zastosowaniu uchylnych drzwi.
  • Jest dostępnych kilka wersji kolorystycznych kabiny pięciokątnej 90x90, co ułatwia wybór barwy pasującej do aranżacji łazienki.

Kabina pięciokątna 90x90 – do jakiej łazienki najlepsza?

Kabina pięciokątna 90x90, ze względu na swój standardowy rozmiar, cieszy się dużą popularnością wśród właścicieli małych łazienek. Dzięki temu, że posiada niestandardowy, pięciokątny kształt z łatwością sprawdzi się we wnętrzu, w którym nie ma zbyt wiele miejsca. Przy kabinie prysznicowej pięciokątnej 90x90 zostanie dużo wolnego miejsca na postawienie umywalki, pralki i mebli łazienkowych. Do małych łazienek idealnie sprawdzi się kabina pięciokątna 90x90 posiadająca drzwi wahadłowe, otwierające się na zewnątrz i do wewnątrz kabiny, co zwiększa wygodę podczas korzystania z prysznica.

  • Kabina pięciokątna 90x90 została stworzona z myślą o niewielkich łazienkach.
  • Istnieją modele kabiny pięciokątnej 90x90 z drzwiami wahadłowymi, co zwiększa wygodę użytkowania.
  • Kabina prysznicowa pięciokątna 90x90, dzięki swojemu kształtowi, ułatwia zagospodarowanie przestrzeni w łazience i pozwala na bezproblemowe umieszczenie w niej innych sprzętów łazienkowych.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk