Jomo

(217 produktów)
Dostępność: dostępny
(15 opinii)
304 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
173 zł

O producencie Jomo

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta: 2 lata

Jomo to jedna z serii produktów grupy Werit. Znajdziemy w niej rozwiązania powstałe na bazie kreatywnych pomysłów, które idealnie sprawdzą się w naszych łazienkach. Nasze pomysły w zakresie urządzenia łazienki możemy realizować w zasadzie bez ograniczeń dzięki specjalnemu systemowi naściennego montażu.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Stelaże Werit JOMO – europejski koncern zorientowany na jakość

Werit i JOMO to dwie firmy, które połączyło jedno – jakość! Niezależne od siebie i działające na terenie Niemiec spółki w 1978 roku scaliły się w potężnie prosperujące przedsiębiorstwo, pod którego szyldami dziś sprzedawane są najlepsze na świecie rozwiązania sanitarne. Katalog produktów JOMO Werit obejmuje jednak nie tylko niezawodne stelaże podtynkowe, przyciski spłukujące oraz rozwiązania, które zapewniają funkcjonalność w przestrzeni łazienki. Werit JOMO to także działalność związana z wytwarzaniem innowacyjnych opakowań przemysłowych, kontenerów, zbiorników, palet z tworzywa sztucznego, urządzeń gospodarstwa domowego, w tym produktów do instalacji elektrycznych, a także śrub, nakrętek. Tak szeroki obszar działań powoduje, że JOMO Werit to jedna z najbardziej rozwiniętych firm, oferująca kompleksowy asortyment zapewniający satysfakcję użytkowania. Obecnie Werit JOMO to przedsiębiorstwo, które cyklicznie się rozrasta, zatrudnia ponad 6000 pracowników, a swoje oddziały posiada w całej Europie, w tym także w Polsce – w miejscowości Błonie, położnej w gminie Miękinia.

  • Firma Werit została założona w Niemczech w 1949 roku,
  • W 1987 roku do koncernu włączono spójkę JOMO,
  • Werit JOMO to producent oferujący nie tylko artykuły sanitarne, lecz także opakowania przemysłowe oraz produkty do instalacji elektrycznej.

JOMO stelaż gwarancją niezawodności

Sztandarowym produktem z oferty producenta jest zestaw podtynkowy JOMO. To rozwiązanie, którego jakość potwierdzają wyniki licznych testów oraz analiz materiałów wykorzystanych w trakcie wytwarzania, a także opinie zadowolonych Użytkowników. Proponowany przez JOMO stelaż WC oraz pozostały asortyment z katalogu Werit JOMO powstaje w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju, wiąże się z racjonalnym wykorzystaniem zasobów naturalnych, a także jest wynikiem pracy wykwalifikowanej ekipy inżynierów i specjalistów branży. Wszystko to ma przełożenie na credo przedsiębiorstwa Werit JOMO, jakim jest podążanie za innowacyjnością; orientacja na nowatorskich technologiach, metodach wytwórczych i maszynach, które sprostają wymaganiom nowoczesnego Konsumenta. Stelaż JOMO Werit to wybór tych, którym zależy na niezawodności instalacji sanitarnych ukrytych w ścianie. Na rozwiązanie przysługuje aż 10 lat gwarancji, co jest formalnym potwierdzeniem ich jakości.

  • Oferowany przez JOMO stelaż WC to rozwiązanie niezawodne i trwałe,
  • Zestaw podtynkowy JOMO Werit znajduje się w czołówce najczęściej polecanych stelaży do WC,
  • Na stelaż WC Werit Jomo przysługuje aż 10 lat gwarancji.

Jomo Werit łączy technologię z designem

W licznych seriach Werit JOMO znajdują się nie tylko artykuły instalacyjne. Producent oferuje również stylowe przyciski spłukujące do WC, które zamienią się w dekorację wnętrza. Marka stawia na wzornictwo odzwierciadlające współczesne trendy urządzania, czego przykładem są kolekcje, które dopasują się do aranżacji podporządkowanych różnym stylom – od nowoczesnego, po klasyczny. Zwolennicy minimalizmu i modernizmu mogą sięgnąć po przycisk spłukujący czarny Jomo Exclusive 2.1. To propozycja o zgeometryzowanej linii, pozbawiona jakichkolwiek niepotrzebnych ozdób – znakomicie wyróżni się na tle białych płytek ceramicznych czy surowego betonu. Miłośnicy klasyki mogą sięgnąć po alternatywy z kolekcji Jomo Classic czy Jomo Avantgarde, które harmonijnie wtopią się w stylizacje inspirowane tradycyjnymi nurtami. Marka tworzy również koncepcje w kolorze, które przesądzą o oryginalności pomieszczenia – dowodem tego są przyciski do WC żółte, zielone, niebieskie czy imitujące drewno.

  • W ofercie JOMO Werit znajdują się również oryginalne przyciski spłukujące,
  • JOMO Werit to rozwiązania zróżnicowane pod kątem designu,
  • Do najpopularniejszych serii nalezą: JOMO Werit Exclusive 2.1 czy JOMO Classic.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia