Hansgrohe - Metropol Classic

(1 produkt)
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
646 zł

O producencie Metropol Classic

Klasyczna linia baterii łazienkowych, od umywalkowych i wannowych po baterie prysznicowe. Seria Metropol Classic to powrót do korzeni aranżacyjnych inspiracji, pełna klasyki i powagi, uniwersalna i ponadczasowa doskonale dopełni przestrzeń wiecznie modnej łazienki.

Miękkie linie i subtelne kształty wykończone z gustem i poczuciem estetyki wnoszą do łazienki nieco subtelności. Hansgrohe Metropol Classic to innowacyjne rozwiązania zamknięte w uniwersalnych i naturalnie pięknych elementach wyposażenia łazienki.

Baterie Metropol Classic to pomysł na aranżacje klasycznych łazienek.

Hansgrohe Metropol Classic – baterie umywalkowe w klasycznym stylu!

Klasyka jest trendy! Bogata w detale i uniwersalna, przyciągająca wzrok i kusząca finezyjną linią, dokładnie tak jak kolekcja baterii łazienkowych Hansgrohe Metropol Classic – stylowa odsłona armatury łączącej kunszt tworzenia z pasją do nieprzemijającego, fascynującego designu. Linia Metropol Classic to pluralizm, roszada wymiarowych możliwości i stylizacyjnych detali. Różne rodzaje uchwytów – krzyżowy, dźwigniowy oraz tzw. "zero" – otwierają drzwi do świata łazienki w pełni zindywidualizowanej, zachęcającej do osobistych kreacji zgodnych z własnym stylem. Różnorodne baterie umywalkowe, rozwiązania 3-otoworowe, baterie wannowe, baterie wolnostojące, baterie prysznicowe mogą stanowić zwieńczenie wystroju o ponadczasowym klimacie. Kolekcja wzbogacona o pełne praktyczności rozwiązania w postaci QucikClean czy EcoSmart zaoszczędzi czas i pieniądze, a wspólnie z nieprzeciętną formą zapewnią satysfakcję z wyboru. Wnętrzarską dowolność zamykają dwie kolorystyczne alternatywy – wykończenie w chromie lub w chromie ze złotymi akcentami, nawiązującymi do charakteru łazienek z dawnych lat. Dostojna barwa – symbol elegancji i prestiżu – wniesie do lokum kąpielowego potężną dawkę wyrafinowania i sprawi, że łazienka z Hansgrohe Metropol Classic przeistoczy się w audiencję szyku i wykwintności, by móc codziennie częstować Użytkowników swoją wytwornością.

Baterie łazienkowe Hansgrohe Metropol Classic to:
  • Wysokiej jakości armatura o klasycznym stylu,
  • Linia składająca się ze smukłego korpusu oraz dynamicznej wylewki,
  • Kolekcja wzbogacona o złote detale, które dodają jej szyku,
  • Możliwość wyboru armatury wyłącznie w wykończeniu chromowanym,
  • Różnorodne warianty wzornicze do wyboru: z uchwytem krzyżowym, dźwigniowym oraz zero,
  • Propozycja aranżacji: łazienka klasyczna, łazienka retro, łazienka nowoczesna.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia