Hansgrohe - DuoTurn

(23 produkty)

Hansgrohe DuoTurn E i czysty puryzm

W strefie prysznica postaw na puryzm w najczystszej postaci, czyli design armatury hansgrohe DuoTurn E. To baterie prysznicowe podtynkowe, które mogą uzupełnić nie tylko obszar kabiny, lecz także dopełnią komfort w wannie. Są to nowoczesne rozwiązania, które podniosą wygodę mycia na znacznie wyższy poziom. Jak to możliwe? To zasługa technologii pozwalającej na intuicyjne sterowanie pomiędzy poszczególnymi odbiornikami, a także perfekcyjnego wyglądu, który dzięki kątom prostym idealnie wpisuje się w ideę nietuzinkowych aranżacji. Produkty dostępne są w czterech modnych wykończeniach FinishPlus. Do wyboru jest klasyczny chrom, który pokreśli elegancki sznyt łazienki, szczotkowany brąz pasujący do eklektycznych scenerii, vintage czy retro, a także wyrazista czerń, który wyróżni się na jasnym tle oraz neutralna biel, na której odciski palców i osady z kamienia będą przeszłością.

Co wyróżnia baterie hansgrohe DuoTurn E?

  • To armatura o zredukowanym wzornictwie, która pasować będzie do nowoczesnych realizacji.
  • Produkty dostępne są w czterech kolorach w wykończeniu FinishPlus. To chrom, matowa czerń, biel oraz szczotkowany brąz.
  • Baterie montowane są podtynkowo i nie dość, że oszczędzają miejsce, to są maksymalnie praktyczne. Ich gładkie powierzchnie są łatwe w czyszczeniu.

Hansgrohe DuoTurn S do stylowej łazienki

Krągłości są w modzie! Sezon na owale i koła rozkwita, a w ten trend idealnie wpisuje się bateria podtynkowa hansgrohe DuoTurn S. To armatura, która nigdy się nie znudzi. Będzie pasować zarówno do wnętrz surowych w odbiorze i minimalistycznych, jak i tych, gdzie przeważają naturalne wpływy oraz przytulność gwarantowana sowitą porcją drewna i innych ocieplających całość detali. Stylistyczny potencjał to jednak nie wszystko, jeśli chodzi o propozycje marki hansgrohe. Linia hansgrohe DuoTurn S to także ciekawa estetyka podyktowana wprowadzeniem wykończenia FinishPlus, które jest dostępne w aż czterech wariantach kolorystycznych: chromie, matowej czerni, bieli oraz szczotkowanym brązie. Poza stylem DuoTurn S wyróżnia się też funkcjonalnością. Praktyczne atuty obejmują łatwe utrzymanie gładkich powierzchni w czystości, intuicyjne sterowanie i możliwość płynnego przełączania pomiędzy odbiornikami czy wysoką trwałość powodowaną zastosowaniem solidnych materiałów.

Co wyróżnia baterie hansgrohe DuoTurn S?

  • Elegancki design inspirowany najmodniejszym trendem: obłościami.
  • Cztery dostępne opcje kolorystyczne: chrom, szczotkowany brąz, matowa czerń i biel w wykończeniu FinishPlus, które można ciekawie dopasować do każdej stylistyki.
  • To armatura o podwyższonym stopniu funkcjonalności. Zapewnia łatwość utrzymania czystości oraz płynną regulację parametrów strumienia.

Hansgrohe DuoTurn Q w modnej odsłonie

Bateria podtynkowa hansgrohe DuoTurn Q reprezentuje najmodniejszy trend w branży wnętrzarskiej. Mowa o obłościach, dzięki którym przestrzeń nabiera przytulności i przyjemnego dla oka charakteru. W armaturze DuoTurn Q urzeczywistnia się to subtelnym zaobleniem elementu bazowego, dzięki czemu całość zyskała na wizualnej lekkości. Tym zabiegiem armatura jest dodatkowo neutralna stylistycznie, przez co pasuje zarówno tam, gdzie dominują ostre kąty proste, jak i koła. Tę elastyczność potęguje dostępność aż czterech kolorów wykończeń FinishPlus: chrom, szczotkowany brąz, matowa czerń i biel. Prócz oryginalnej estetyki, baterie hansgrohe DuoTurn Q to maksimum funkcjonalności związanej z zastosowaniem najlepszych materiałów gwarantujących długie użytkowanie. Producent postawił również na wygodne sterowanie jednym lub dwoma odbiornikami poprzez obrót uchwytu, płynność przełączania źródła strumienia oraz elastyczność zastosowania modelu dająca możliwość instalacji zarówno w strefie kąpieli z wanną, jak i kabiną natryskową. Dzięki temu każda łazienka może być jeszcze bardziej komfortowa!

Co wyróżnia baterie podtynkowe hansgrohe DuoTurn Q?

  • Armatura jest zaprojektowana w zgodzie z modnym trendem stawiającym na obłości. Subtelne zaoblenia elementów wprowadzą do wnętrza nieco wizualnej lekkości.
  • To design pasujący do każdego stylu urządzania. Tę elastyczność potęguje dostępność aż czterech kolorów armatury: chrom, szczotkowany brąz, matowa biel i czerń.
  • Baterie zapewniają komfort użytkowania, dzięki łatwej obsłudze oraz czytelnym oznaczeniom. Jednym ruchem ręki można łatwo stworzyć idealne warunki podczas kąpieli.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia