Gessi - Emporio Armani

(1 produkt)
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free

Zobacz również:

Gessi Emporio – synteza kształtów i nowoczesnego wzornictwa w armaturze łazienkowej

W stworzeniu spójnej i praktycznej przestrzeni łazienkowej niezwykle istotny jest odpowiedni wybór dodatków i akcesoriów, które zamykają koncepcję aranżacyjną w całość. Włoski producent armatury Gessi w odsłonie Gessi Emporio zaproponował połączenie kilku form w jednolitą i spójną bryłę. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania, a kolekcja zyskała uznanie na rynku wnętrzarskim. Asortyment Gessi Emporio stanowi doskonałą okazję do stworzenia spójnej wizji pomieszczenia. Inspiracją do stworzenia produktów było miasto mody – Mediolan. Seria Gessi Emporio czerpie zatem z najlepszych wzorców i sama w sobie olśniewa wyczuciem estetyki i harmonii. Baterie skonstruowano w oparciu o kompilację okręgów i kwadratów, a także ostro ściętych bądź łagodnie poprowadzonych linii. Uwagę przykuwa także surowość formy, a z drugiej strony zabawa kolorami. Twórcy postawili na łączenie powierzchni matowych z błyszczącymi w kilku wariantach kolorystycznych, co pozwoli na uniwersalne zastosowanie modeli zgodnie z potrzebami Użytkowników.


Gessi Emporio i wielość rozwiązań do uniwersalnego zastosowania w każdej łazience

Bez względu na parametry pomieszczenia armatura Gessi Emporio będzie idealną opcją do stworzenia nowoczesnego wnętrza z charakterem. Zróżnicowanie form i kształtów umożliwi uniwersalne wykorzystanie i połączenie kilku elementów w spójną kompozycję. Niezależnie od preferencji przyszłych Użytkowników producent postawił na sprawdzone rozwiązania, które w idealny sposób uporządkują przestrzeń. Na asortyment Gessi Emporio składają się baterie umywalkowe, wannowe, bidetowe oraz zestawy prysznicowe. Projekt opiera się na jakości i trwałości materiałach, które służyć będą przez długie lata. Ekskluzywna linia została stworzona w trosce o najpełniejszy komfort użytkowania przy zachowaniu wysokich walorów wizualnych. Dzięki zastosowaniu gładkiej powierzchni modele nie są podatne na odbarwienia, zarysowania i łatwo utrzymać je w nieskazitelnej czystości. Luksusowy asortyment Gessi Emporio wyróżnia zatem nie tylko design na miarę XXI wieku, ale też uniwersalność i swoboda długiej oraz satysfakcjonującej eksploatacji.


Gessi Emporio – ekskluzywne baterie łazienkowe do nowoczesnego wnętrza

Wyszukane formy, efektowny design i minimalizm uchwycony w mocnej kompozycji – to tylko niektóre z cech, których szukamy w elementach wyposażenia wnętrz. Łazienka jest tym miejscem, w którym poza pięknym wyglądem liczy się trwałość, funkcjonalność i wysokie walory użytkowe asortymentu. Kolekcja włoskiego producenta ekskluzywnej armatury łazienkowej Gessi Emporio została zaprojektowana z uwzględnieniem dorobku artystycznego i współczesnego wzornictwa. Za oszałamiającym efektem stoi na pozór surowy i geometryczny kształt baterii umywalkowej Gessi Emporio. Architekturę modelu wyróżnia umiejscowiona prostopadle względem korpusu wylewka, którą wydłużono, zachowując idealne proporcje. Dzięki temu projekt cechuje lekkość, strzelistość i harmonia. Pomysłodawcy serii podkreślili doskonałość konstrukcji błyszczącą, chromowaną powłoką, która dodaje całości niekwestionowanej elegancji i szyku. Nieskazitelna powierzchnia podkreśli charakter i rolę przestrzeni, jako oazy luksusu i wyciszenia. Dla pasjonatów nietuzinkowych propozycji urządzenia udostępniono także w czarnym wykończeniu.


Bateria Gessi Emporio i deszczownica Gessi Emporio w idealnej kompozycji łazienkowej

Asortyment producenta linii Gessi Emporio jest podkreśleniem tego, co w bateriach najlepsze i najpiękniejsze. Za sprawą odpowiednio dobranych elementów wyposażenia każdy obszar łazienki zyskuje szczególny charakter i staje się odrębną, komfortową strefą relaksu. Flagowe modele serii, takie jak bateria umywalkowa sztorcowa Gessi Emporio oraz deszczownica Gessi Emporio do kompletowania z zestawem prysznicowym ułatwią aranżację pomieszczenia w niezbędną armaturę. Godne podziwu wzornictwo znalazło się w parze z funkcjonalnymi aspektami zastosowania. Twórcy Gessi Emporio udostępnili szereg praktycznych artykułów do uniwersalnego wykorzystania. W ofercie udostępniono, między innymi, baterię wannową trzyotworową, baterię wannowo-prysznicową z elementem podtynkowym oraz elementy montażowe do baterii Gessi Emporio. Liczne warianty instalacji i rozmiary baterii są idealną bazą do skomponowania niepowtarzalnego zestawu do urządzenia łazienki. Modernistyczny charakter i oryginalna forma Gessi Emporio w prosty sposób umożliwią stworzenie wnętrza marzeń.

array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia