Duravit - Paiova

(17 produktów)
Dostępność: do 7 dni
(68 opinii)
4229 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
5831 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
5306 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
5831 zł
Dostępność: do 7 dni
(1 opinia)
5610 zł
Dostępność: do 7 dni
(1 opinia)
5268 zł
Dostępność: do 7 dni
(3 opinie)
5611 zł

O producencie Paiova

Wygoda o jakiej nawet nikt nie pomyślał. Projekt EOOS od Duravit oferuje wanny Paiova, które stanowią gwarancję satysfakcji, maksimum komfortu i wygody. Każda kąpiel staje się przyjemnością - czy to we dwoje czy osobno.

Duża przestrzeń w kształcie trapezu to znakomite rozwiązania do dużych, przestronnych łazienek. To także znakomite rozwiązanie dla miłośników kąpieli.

Funkcjonalne dodatki, takie jak zagłówki, szafki stanowią kwintesencję wanny idealnej.


Zobacz również:

Wanna Duravit Paiova sposobem na jeszcze większą przyjemność kąpieli

Seria Duravit Paiova to przegląd najbardziej komfortowych wanien, czyli produktów będących preludium do odprężenia w zaciszu własnego domu. Tym, co wyróżnia rozwiązanie spośród oferty dostępnej na rynku, jest kształt. Trapezowata konstrukcja gwarantuje znacznie więcej przestrzeni wewnątrz, co jest równoznaczne ze spotęgowaniem wygody, a także możliwością dopasowania do wielu trendów aranżacyjnych.

Duravit Paiova świetnie uzupełni nowoczesny wystrój, zdominowany przez surowy beton oraz kamień, a także podkreśli klimat we wnętrzu pełnym naturalnych akcentów i motywów zaczerpniętych wprost z przyrody. Ta inspiracja geometrią będzie miała także praktyczne przełożenie w łazience, dzięki możliwości montażu produktu w narożniku pomieszczenia. Zapewni to optymalne wykorzystanie powierzchni – nawet tej ciasnej i niewielkiej, gdyż wanna Duravit Paiova dostępna jest w wielu wymiarach do wyboru. Producent odszedł również od standardowej technologii produkcji, na rzecz monolitycznej bryły pozbawionej fug. Dzięki temu całość stanowi niemal dekoracyjną rzeźbę, której autorzy, czyli grupa projektowa EOOS, nadali funkcjonalnych atrybutów.

Duravit w swojej ofercie posiada modele do zabudowy, warianty ze zintegrowaną obudową akrylową od frontu oraz stelażem, opcje narożne prawe lub lewe. Wszystkie wymienione rozwiązania można wyposażyć w systemy hydromasażu, a tym samym przeistoczyć strefę kąpieli w domowe spa, gdzie przyjemność, jaką daje woda, zintensyfikuje relaksujący masaż.

array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia