Duravit - L-Cube

(29 produktów)

Zobacz również:

Duravit L-Cube – meble łazienkowe dla wymagających

Meble łazienkowe Duravit L-Cube to rozwiązania stworzone na miarę naszych czasów. Są to propozycje jednocześnie proste, jak i niebanalne. Kolekcja zaprojektowana przez Christiana Wernera została opracowana w duchu minimalizmu. Kwadratowo-prostokątne bryły pozbawione jakichkolwiek detali stanowią funkcjonalną propozycję dla tych, którzy chcą urządzić wnętrze podporządkowane nowoczesnym zasadom aranżacji. Duravit L-Cube jest bowiem idealnym połączeniem praktyczności oraz estetyki.

Użyteczność zapewniają głębokie i pojemne szuflady wyposażone w przegrody, które pozwalają na utrzymanie porządku i ułatwiają organizację pośród licznych kosmetyków i akcesoriów pielęgnacyjnych znajdujących się w łazience. Wizualne zalety serii Duravit L-Cube związane są z kolei z charakterystycznym odstępem pomiędzy półkami i szafkami, który daje wrażenie lekkości, a także brakiem uchwytów i wykorzystaniem mechanizmu Tip-on. Dzięki temu fronty otwierają się po delikatnym naciśnięciu.

W kolekcji występuje także lustro łazienkowe Duravit L-Cube z możliwością bezdotykowego uruchamiania oraz opcją przyciemniania, co okazuje się przydatnym udogodnieniem chociażby podczas wykonywania makijażu. Oprócz niego na linię Duravit L-Cube składają się umywalki meblowe c-bonded (całkowicie zintegrowane z szafką), konsole oraz półki do montażu pionowego i poziomego, dostępne w wielu wariantach wykończenia do wyboru, co daje pełną swobodę w projektowaniu wymarzonej przestrzeni.

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia