Drzwi Prysznicowe Uchylne 90 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Drzwi prysznicowe uchylne 90 — wygodne i optymalne rozwiązanie

Drzwi prysznicowe uchylne o szerokości 90 cm to doskonałe rozwiązanie dla łazienek, w których chcemy uzyskać komfort i funkcjonalność podczas korzystania z prysznica. Z uwagi na swój rozmiar i konstrukcję, drzwi pozwalają na optymalizację przestrzeni — która jest szczególnie ważna w przypadku małych i średnich łazienek. Dzięki nim możesz łatwo i swobodnie wejść do kabiny, a następnie cieszyć się wygodnym prysznicem — nawet w niewielkim wnętrzu. W ofercie sklepu Łazienkarium.pl znajdziesz drzwi prysznicowe uchylne 90 w różnych wariantach, dzięki czemu bez problemu dostosujesz produkt do swoich osobistych wymagań i aranżacji panującej w łazience.

  • Drzwi prysznicowe uchylne o szerokości 90 cm to doskonałe rozwiązanie dla łazienki, w której chcesz uzyskać komfort i funkcjonalność podczas korzystania z prysznica.
  • Z uwagi na swój rozmiar i konstrukcję drzwi pozwalają na optymalizację przestrzeni — co jest szczególnie ważne w przypadku małych i średnich łazienek.
  • W sklepie Łazienkarium.pl znajdziesz drzwi prysznicowe otwierane 90 w różnych wariantach, co umożliwia dostosowanie produktu do swoich wymagań i aranżacji łazienki.

Drzwi prysznicowe otwierane 90 to bezpieczny i szczelny produkt

Drzwi prysznicowe otwierane 90 cechują się solidnością wykonania, która ma bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo i szczelność produktu. Konstrukcja drzwi zapobiega wyciekowi wody na zewnątrz prysznica, a one same zamykają się w sposób łatwy i wygodny. Wysoka jakość wykonania sprawia, że drzwi prysznicowe uchylne 90 są odporne na ewentualne zarysowania, czy uszkodzenia mechaniczne wynikające z codziennego użytkowania produktu. Gładka powierzchnia sprawia, że drzwi prysznicowe otwierane 90 są łatwe w utrzymaniu w czystości — produkt prezentuje się atrakcyjnie i elegancko przez długi czas. Zapoznaj się z pełną ofertą naszego sklepu, aby stworzyć łazienkę swoich marzeń.

  • Drzwi prysznicowe otwierane 90 to produkt cechujący się solidnym wykonaniem, co przekłada się na bezpieczeństwo i szczelność prysznica.
  • Konstrukcja drzwi prysznicowych zapobiega wyciekowi wody na zewnątrz kabiny, a przy tym umożliwia łatwe i wygodne zamykanie drzwi.
  • Wysoka jakość wykonania i gładka powierzchnia drzwi prysznicowych zapewniają łatwe utrzymanie ich w czystości i elegancki wygląd przez długi czas.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk