Drzwi Prysznicowe Uchylne 80 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Drzwi prysznicowe uchylne 80 i ich specyfika

Drzwi prysznicowe uchylne 80 to jeden z najpopularniejszych modeli drzwi przeznaczonych do kabiny prysznicowej. Nie zajmują wiele miejsca, a jednym z ich największych atutów jest intuicyjna obsługa. Wbrew obawom wielu osób, drzwi prysznicowe uchylne 80 cm nie są wcale rozwiązaniami bardziej awaryjnymi niż modele przesuwne. Nowoczesne modele z oferty Łazienkarium.pl są wyposażone w specjalny mechanizm unoszenia i opuszczania, dzięki któremu ryzyko niszczenia uszczelki jest ograniczone do minimum. Drzwi prysznicowe 80 uchylne są znane z łatwego montażu i dużej żywotności. Także ich czyszczenie nie jest dziś skomplikowane, bo zdecydowana większość modeli jest wyposażona w powłokę ochronną przeciwdziałająca tworzeniu się zacieków. Ważnym elementem składowym nowoczesnych modeli są też zawiasy zlicowane z taflą szkła. Takie rozwiązanie nie tylko ułatwia czyszczenie, ale i podnosi atrakcyjność drzwi.

  • Drzwi prysznicowe uchylne 80 są cenione jako zajmujące niewiele miejsca i proste w obsłudze.
  • Można je łatwo czyścić, co gwarantuje utrzymywanie się przez lata ich atrakcyjnego wyglądu.
  • Charakteryzuje je nieskomplikowany montaż.

Drzwi prysznicowe 80 uchylne – przegląd zalet

Drzwi prysznicowe uchylne 80 są w stanie zachwycić swoim wyglądem. Mogą mieć prostą budowę i nie rzucać się w oczy, bywają jednak również wyposażone w eleganckie chromowane lub pozłacane detale, które przyciągają wzrok. Ciekawym rozwiązaniem stosowanym przez ich producentów jest też – coraz częściej – zastosowanie listwy magnetycznej. Jej obecność sprawia, że drzwi prysznicowe 80 uchylne nawet po częstym otwieraniu i zamykaniu nie generują problemu nieszczelności. Trudno nie mówić o tym jako o atucie zwłaszcza, jeśli trafiają do łazienki, z której korzystają małe dzieci. Drzwi prysznicowe uchylne 80 cm coraz częściej nadają się przy tym nie tylko do montażu na brodziku, ale i tam, gdzie go nie ma. Pasują więc także do nowoczesnych łazienek. Wiele z nich pozwala też na zamontowanie od ich zewnętrznej strony wieszaka na ręcznik, co zwiększa wygodę korzystania z drzwi prysznicowych 80 uchylnych.

  • Drzwi prysznicowe uchylne 80 charakteryzują się dużym zróżnicowaniem estetycznym.
  • Coraz częściej wyposażone są w listwę magnetyczną, która zapobiega ich nieszczelności.
  • Na ich zewnętrznej stronie można umieścić wygodny haczyk lub wieszak na ręcznik.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk