Brodziki 90x90 Niski

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Niski brodzik 90x90 cm — zaaranżuj funkcjonalną przestrzeń prysznicową

Płytkie brodziki typu slim lub ultra slim, oferowane przez Łazienkarium.pl, to produkty, które podbiły branżę home decor. Doskonale sprawdzą się w każdej minimalistycznej łazience oraz wnętrzach wymagających optycznego powiększenia. Niski brodzik 90x90 cm, w połączeniu z transparentnymi ściankami kabiny, jest praktycznie niewidoczny, co pozwala zachować efekt przestronności. Do modelu z łatwością dopasujesz modne kabiny 90x90. Płaski brodzik 90x90 cm ma na tyle duże wymiary, że mogą z niego korzystać nawet dwie osoby. Dostępny jest w wariantach kwadratowym, prostokątnym czy asymetrycznym, przez co sprawdzi się nawet w niestandardowym i mało ustawnym wnętrzu wymagającym przemyślanego rozplanowania. Montaż w narożu pozwoli zaoszczędzić cenną przestrzeń, nie odbierając przy tym komfortu korzystania z prysznica.

  • Płaskie brodziki optycznie scalają się z podłogą, dzięki czemu wnętrze wydaje się większe.
  • Brodzik niski 90x90 cm i przezroczyste ścianki kabiny tworzą iluzję zintegrowania się z przestrzenią łazienkową.
  • Brodziki płaskie 90x90 są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach.

Brodzik prysznicowy 90x90 – niski i funkcjonalny

Brodzik płaski 90x90 cm to coś więcej niż designerski element wykończenia wnętrza. Niskie brodziki, o głębokości od 1,5 cm do ok. 6 cm, będą doskonałym wyborem dla rodzin z małymi dziećmi oraz osób, które mają trudności z poruszaniem się. W ich przestronnym wnętrzu można z powodzeniem zamontować uchwyty, relingi, a nawet składane krzesełko prysznicowe dla starszej osoby – a to wszystko bez obawy o utratę funkcjonalności natrysku. Brodzik prysznicowy 90x90 niski zapewnia nie tylko niesamowity efekt wizualny, ale także pełne bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki zastosowaniu specjalnej warstwy antypoślizgowej ryzyko poślizgnięcia się spada do zera. Biorąc pod uwagę, że płaskie brodziki są często pozbawione progów, mogą z nich korzystać nawet osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich lub o kulach. Ten komfort i bezpieczeństwo podniesie dodatkowo zestaw prysznicowy z termostatem.

  • Brodzik 90x90 niski jest wygodny w użytkowaniu, a wejście do niego nie sprawi problemu nawet osobom z dużymi ograniczeniami ruchowymi.
  • Brodziki slim posiadają bardzo niski próg lub występują w wariantach bezprogowych.
  • W przestronnych brodzikach można z powodzeniem zamontować krzesełko prysznicowe i uchwyty.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk