Parawan do wanny

(2 głosów)

Wanna jak prysznic


Alternatywą do zamiany wanny w prysznic może okazać się parawan nawannowy. Szybę prysznicową do wanny stosuje się po to, aby swobodnie brać prysznic, nie martwiąc się, że łazienka ulegnie zachlapaniu.
 
Zastanawiając się nad zakupem ścianki do wanny mamy do wyboru parawany jedno- i wieloczęściowe, jak również składane, czy stałe. Zakupując produkt nie należy martwić się tym, ze mamy niestandardowy kształt. Zazwyczaj tego typu elementy są przystosowane do różnego typu wanny. Jedna z części jest zazwyczaj składana, co umożliwia swobodną kąpiel. Parawany są zazwyczaj montowane na ścianie łazienki. Co ważne nawet problemem nie staje się zakup wariantu lewego do prawej wanny.  Można zakupić parawan nawannowy właśnie do takiego typu wanien. Znaczące jest, iż po złożeniu parawan nie zajmuje dużo miejsca, a jego wykonanie pozwala na eleganckie wkomponowanie się w aranżację łazienki. Produkowane parawany zazwyczaj są łatwe do wyczyszczenia, wytrzymałe, a co najważniejsze montaż nie wymaga wysiłku.
 
Parawany nawannowe to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią brać prysznic, a na wyposażeniu łazienki znajduje się jedynie wanna. Parawan nawannowy stanowi idealne rozwiązanie dla małych łazienek w bloku. Przy wyborze odpowiedniego parawanu może pomóc obsługa danego sklepu.

Dużą popularnością cieszą się parawany 1-częściowe Novellini Aurora 1 , oraz 2 częściowe Novellini Aurora 2.
 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia