Łazienka na miarę z konfiguratorem RAVAK

(1 głos)
ravak, parawan nawannowy ravak
Wanna prostokątna Ravak Concept

Urządzasz łazienkę? Kiedy pomieszczenie ma rzadko spotykany kształt lub niewielkie wymiary, wkomponowanie w przestrzeń wszystkiego, czego potrzebujesz, może okazać się trudne. Ravak stworzyło narzędzie, które to ułatwia! Poznaj możliwości konfiguratora i zaplanuj z nim kabinę prysznicową dopasowaną do potrzeb.

O czym przeczytasz w artykule?

Dlaczego warto skorzystać z konfiguratora marki Ravak?

Konfigurator marki Ravak jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. Nie musisz pobierać żadnego programu na komputer. Wystarczy, że skorzystasz ze strony internetowej.

Czeka tam na Ciebie kilka kroków, przez które konfigurator online będzie Cię prowadził. Wybór konkretnych rozwiązań jest niezwykle intuicyjny. Zaprojektujesz idealną kabinę prysznicową czy odpowiedni parawan nawannowy RAVAK bez względu na to, że masz przestrzeń o nietypowych wymiarach do zagospodarowania.

Zdecydujesz nie tylko o tak ważnych aspektach jak wymiary, lecz także o kwestiach wizualnych. Samodzielnie dopasujesz kolorystykę ram do pomysłu na aranżację, wybierając spośród dostępnych opcji. Gdy zakończysz konfigurację produktu, możesz od razu zlecić jego wykonanie.

W ostatnim kroku otrzymasz podsumowanie, dzięki któremu jeszcze raz zapoznasz się z zaznaczonymi przez Ciebie opcjami, wymiarami i kolorami. Dzięki temu sprawdzisz, czy wszystko zostało prawidłowo zaznaczone. Jeśli chcesz coś zmienić, wciąż możesz to zrobić. Wystarczy, że klikniesz na jeden z poprzednich kroków, by ponownie zdecydować, na przykład o rodzaju instalacji. Na koniec poznasz również cenę.

Po skonfigurowaniu wymarzonego produktu otrzymasz informację dotyczącą czasu realizacji. To ułatwi Ci zaplanowanie prac remontowych. Czas oczekiwania różni się w zależności od produktu. Pamiętaj, że może być on nieco dłuższy ze względu na to, że element wyposażenia łazienki jest produkowany na indywidualne zamówienie. To jednak niewielka niedogodność, biorąc pod uwagę szansę na otrzymanie kabiny czy parawanu w pełni dopasowanych do Twoich oczekiwań.

Marka Ravak daje również szansę na skonsultowanie się ze specjalistą po skonfigurowaniu produktu. Dzięki temu upewnisz się, że dokonujesz właściwego wyboru. Jeśli w Twojej łazience znajdują się różnorodne utrudnienia, na przykład łuki, wycięcia czy ukośne kształty, również możesz skorzystać z pomocy specjalistów. Przygotują dla Ciebie indywidualne rozwiązania, biorąc pod uwagę wszelkie niedogodności we wnętrzu.

Konfigurator Ravak – jakie są jego zalety?

 • Jest intuicyjny.
 • Pomaga błyskawicznie dopasować produkt do własnych potrzeb.
 • Pozwala zdecydować o wszystkich ważnych aspektach – wymiarach, kształtach, a także kolorach.
 • Po skonfigurowaniu produktu masz szansę skontaktować się ze specjalistą, żeby omówić swój wybór i upewnić się, że jest właściwy.
 • Po skończonym tworzeniu elementu wyposażenia łazienki dowiesz się, ile mniej więcej zajmie realizacja.
ravak, parawan nawannowy ravak
Wanna prostokątna Ravak Chrome

ravak, parawan nawannowy ravak
Meble łazienkowe, umywalka podwójna Ravak Natural

Co możesz stworzyć w konfiguratorze?

W konfiguratorze Ravak łatwo zaprojektujesz wymarzoną kabinę prysznicową lub parawan nawannowy. Tworzenie projektu dopasowanego do potrzeb możesz rozpocząć na dwa sposoby. Jeden z nich to postawienie na konkretny kształt: walk-in, półokrągły, narożny, drzwi, ścianka stała, parawan nawannowy. Drugi to natomiast wybór według serii – np. Ravak Brilliant, Smartline, Matrix, Chrome, Pivot, Blix, Supernova, 10°.

Jeśli planujesz kabinę walk-in, w konfiguratorze producenta Ravak zdecydujesz, ile ma mieć ścian ze szkła i po której stronie mają się znajdować. Dzięki temu dopasujesz ją perfekcyjnie do rozkładu pomieszczenia. Podasz również dokładne wymiary: szerokość, głębokość, wysokość. Dzięki grafikom oraz uwagom znajdującym się na stronie konfiguratora będzie Ci łatwiej zadbać o wprowadzenie poprawnych danych.

Jedną z opcji jest też narożna kabina prysznicowa. Musisz ustalić, czy instalacja ma być przeprowadzona na brodziku, czy na podłodze.

Planujesz wannę, ale czasem chcesz skorzystać z orzeźwiającego i szybkiego prysznica? Z konfiguratorem Ravak zaplanujesz parawan nawannowy, który da Ci taką możliwość. Zdecydujesz, z ilu części będzie się składał – jednej czy pięciu mniejszych?

Możesz postawić między innymi na dwuelementowy parawan z serii Brilliant, którego jedna część jest otwierana na zewnątrz wanny. Inna propozycja to model VS5 z linii Supernova. Ma on pięć ruchomych części, które można złożyć niczym harmonijkę, dzięki czemu całość zajmuje niewiele miejsca, a w trakcie prysznica skutecznie zapobiega zachlapaniu podłogi.

Co stworzysz w konfiguratorze Ravak?

 • Zaprojektujesz kabinę prysznicową z brodzikiem lub walk-in.
 • Stworzysz w nim również perfekcyjnie dopasowany do potrzeb parawan nawannowy.
 • Zdecydujesz samodzielnie, ile ścian i gdzie ma mieć kabina walk-in.
 • W przypadku pryszniców narożnych czy półokrągłych wybierzesz, czy instalacja ma być przeprowadzona na brodziku, czy na podłodze.
 • Dopasujesz parawan nawannowy otwierany lub składany, czy parawan nawannowy 3-skrzydłowy, jedno- lub kilkuczęściowy.
ravak, parawan nawannowy ravak
Kabina prysznicowa Ravak Brilliant

ravak, parawan nawannowy ravak
Meble łazienkowe Ravak Rosa

Dobierz kolory elementów do planowanego wystroju dzięki konfiguratorowi Ravak

Przy pomocy konfiguratora zdecydujesz o rodzaju kabiny lub parawanu i ich wymiarach. Program online pozwoli Ci również dopasować odcienie elementów do planowanego wystroju łazienki. Pamiętaj, że opcje kolorystyczne różnią się w zależności od serii. Czasem będziesz mieć kilka wariantów do wyboru, a czasem dwa lub jeden.

W przypadku kabiny typu walk-in ustalisz, jaki kolor mają mieć profile. Możesz postawić między innymi na czerń, którą wkomponujesz w nowoczesne czy industrialne wnętrze. Wybierzesz odcień wypełnienia. Chcesz, żeby szyba była transparentna? W konfiguratorze Ravak to tylko jedna z dostępnych możliwości! Weź też pod uwagę szkło grafitowe, mleczne lub z delikatnym wzorem. Zapewniają one większe poczucie prywatności.

Możesz zdecydować się również na półokrągłą kabinę, na przykład Supernova. W jej przypadku dostępne są profile w odcieniach: satynowy, biały, czarny. Spośród takich wersji łatwo dobierzesz idealną niezależnie od tego, czy planujesz wnętrze glamour, skandynawskie, nowoczesne, loftowe czy retro. Zdecydujesz o wypełnieniu, które może być nie tylko transparentne, lecz także z różnymi dekorami, na przykład w paski lub przywodzącym na myśl deszcz spływający po szybie.

Przy wyborze parawanu nawannowego do Ciebie należy decyzja, jaki odcień ma mieć rama. Dobierzesz też wygląd szkła do pomysłu na aranżację.

Jak dopasować w konfiguratorze produkt do wystroju łazienki?

 • Ustalisz, jaki kolor ma mieć rama kabiny prysznicowej.
 • Możesz też wybrać odcień profili parawanu nawannowego.
 • Pamiętaj, że dostępne warianty kolorystyczne różnią się w zależności od linii produktów.
 • Masz też wiele propozycji szkła – transparentne, mleczne, grafitowe lub z ciekawym dekorem.
 • Różnorodność propozycji marki Ravak sprawia, że bez trudu dopasujesz element wyposażenia łazienki do ulubionego stylu – skandynawskiego, industrialnego, nowoczesnego czy glamour.
ravak, parawan nawannowy ravak
Kabina prysznicowa Ravak Chrome

ravak, parawan nawannowy ravak
Umywalka nablatowa Ravak Uni

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia