Hatria Daytime - umywalka, bidet, miska WC do Twojej łazienki. Test i opinie eksperta

(8 głosów)

hatria daytime umywalka


Hatria DayTime - Łazienka inspiracje, aranżacje i opinie

 
Włoska ceramika pełna subtelnych kształtów. Piękno zamknięte w jej wnętrzu cieszy zmysły i otula magią pomieszczenie do którego wchodzisz. Codzienność wypełniona przyjemnością po brzegi. Daj się uwieść włoskim fascynacjom i stwórz łazienkę marzeń - ciepłą, przytulną, komfortową. Umil sobie codzienność dzięki Hatria Daytime. Miękkie, opływowe kształty i delikatność kolekcji wprowadzą Cię w pozytywny nastrój już u progu. Miski WC umywalki nablatowe i wiszące), bidety i inne elementy pełne wdzięku i harmonii. Hatria Daytime to rozwiązanie dla ceniących spokój i wygodę, pragnących odpocząć zamykając za sobą drzwi łazienki. Dzień z Hatrią zawsze będzie udany.
 
 
 
 

Jakość

 

 

Ceramika sanitarna (+)

Ceramika jest popularna, wszechobecna. To jedno z lepszych rozwiązań do łazienki. Jej walory estetyczne oraz użytkowe są ogromnym plusem i zyskują rzesze zwolenników. Ceramika jest łatwa w utrzymaniu czystości, jest trwała, odporna na zarysowania i wysoką temperaturę a przy tym to po prostu ładny element łazienki. Ceramika produkowana we włoskiej fabryce poddawana jest rygorystycznym normom, dzięki czemu wiadomym jest, że to produkt najlepszej klasy. Wyselekcjonowane materiały, przemyślana technologia wytwarzania i precyzja wykonania to znak rozpoznawczy marki. 
 

Hatria Światowy producent (+)

Producent z wysokiej półki, odpowiedzialnie podchodzący do biznesu. Czym Hatria zyskuje uznanie konsumentów? Przede wszystkim - jakością wykonania i wzornictwem. Na uznanie zasługuje też racjonalne wykorzystywanie zasobów zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, co w połączeniu z troską o środowisko naturalne daje piękną postawę wobec  naszej Planety.  Eliminacja nadmiernego wykorzystywania energii i wody w procesach produkcyjnych poprzez wykorzystywanie najnowszych technologii to element godny naśladowania. Jeśli, tak jak Hatria chcecie dbać o Ziemie, weźcie pod uwagę takie czynniki podczas zakupów. Wiadomo, że cena, funkcjonalność i design przewyższają czynniki eko, jednak dobrze wiedzieć, że prócz tych trzech wymienionych, które Hatria niewątpliwie spełnia jest jeszcze odpowiedzialnym producentem ceramiki. 
 
 
hatria daytime


 


 

Design

 

Pomysł na łazienkę (+/-)

Projekty łazienek dostępne w Internecie mnożą się na potęgę, spotkać możemy dosłownie wszystko. Często to aranżacje odważne, nowoczesne… a z pewnością oryginalne. Hatria Daytime to przedstawiciel raczej uniwersalnych i klasycznych rozwiązań. To elementy, które nie znudzą Wam się za kilka lat. Biel jest ponadczasowa, owalne kształty serii Daytime to także klasyczne rozwiązania. Hatria DayTime to kolekcja dla zwolenników naturalnych, klasycznych wnętrz. To taki typowy przedstawiciel świata łazienek. Czy nudny i mało oryginalny? Tutaj każdy musi sam określić. Dla mnie, to uniwersalny, komfortowy styl w łazience.
 

Różnorodność i kolorystyka (+/-)

Umywalki, zbiornik WC. Mimo, że nie jest to różnorodność na miarę serii Kerasan Retro czy Duravit Vero to jednak jest w czym wybierać.
 
 
hatria daytime

 


 

Funkcjonalność

 

Deska sedesowa Hatria DayTime(-)

W serii Hatria Daytime znajdziecie deskę sedesową zwykłą oraz popularną z uwagi na swoją funkcjonalność deskę sedesową wolnoopadającą. Jeśli mam Wam doradzić - wybierajcie deski sedesowe wolnoopadające.  Są ciche, nie hałasują podczas opadania, unikacie niechcianych przytrzaśnięć palców u Waszych dzieci. Uwaga! Mężczyzni - już nigdy nie usłyszycie "opuszczaj deskę!" - sama się opuści ;) Jednak są i minusy - spotkałem się z opiniami, że deska zbyt wolno opada oraz że zawiasy po pewnym czasie się zużywają. Osobiście posiadam już kilka lat  wolnoopadającą deskę i nic złego się z nią nie dzieje - kwestia prawidłowej eksploatacji!
 

Owalne i prostokątne umywalki nablatowe i ich rozmiary (+)

Umywalki mamy dostępne w wersjach prostokątnych/ kwadratowych jak i owalnych, w różnych rozmiarach, od mniejszych po większe. Umywalki prostokątne o rozmiarze 110,5X50cm dostępne są w bez otworów (z możliwością wybicia otworu wg uznania) lub jedno lub dwu otworowe. Znajdziecie także umywalki nablatowe owalne 43x61,5cm, oraz liczne umywalki wiszące 86x50cm, 70x50cm, 55x45cm, 62x50cm oraz 43x37,8cm - z otworem i możliwością wybicia dodatkowych dwóch. Do tego możecie także dobrać odpowiednie relingi i praktyczna, modna łazienka gotowa! Z łatwością dopasujecie idealny rozmiar do Waszych łazienek.
 

Bidety i miski wc Hatria DayTime (+)

Do wybory mamy dwa - stojące i wiszące zarówno wolnoopadającymi lub zwykłymi. Wszystkie miski wc oraz bidety występują w rozmiarze 37x56cm.

 

Zbiornik WC oraz postumenty (+)

To prosty, klasyczny zbiornik. Nie ma w nim nieregularnych kształtów, kurz i brud nie ma gdzie się osadzać. To prostokątna konstrukcja dopełniająca ogólny design Twojej łazienki. Występuje w białym kolorze, jak pozostałe elementy serii, został wyposażony w mechanizm spłukujący 3/6l, połączony z podwójnym przyciskiem. W serii znajdziecie także YXBL, YXBM) lub zaokrąglonej (do kompletowania z Y0YZ, Y0YJ, Y0YV, Y0YT). Możecie stworzyć duet doskonały.
 

Relingi łazienkowe Hatria (+)

W serii znajdziecie także inną praktyczną rzecz - relingi podumywalkowe. W zakresie kształtów znajdziecie prostokątne i zaokrąglone, w zależności którą umywalkę wybraliście. Występuje  także wersja bez nóg, jest to sama półka z relingiem pod umywalkę w rozmiarze 48x86cm, produkt wykonany jest ze stali, półka zaś jest szklana. Pozostałe relingi wykonane są ze stali, z nogami, z półką lub bez w różnych rozmiarach - 48x70cm, 48x86cm, 48x109cm. Dobry pomysł na dodatkową półkę lub wieszak w łazience, gdzie z łatwością powiesicie ręcznik lub położycie przydatne elementy. 
 
 
hatria daytime miska klozetowa postument

 

 

Hatria DayTime cena

 

 

Korzystna cena (+)

Cenowo seria nie należy do najdroższych. Jest bardzo popularna nie tylko z uwagi na funkcjonalność i design ale i cenę. Szeroko dostępna na magazynach, nieustannie zyskuje  swoich zwolenników. Polecam, jeśli chcecie dobry produkt nie przepłacając przy tym - Hatria DayTime będzie najbardziej odpowiednia.
 
 

 

Pielęgnacja i czyszczenie

 

 

Jak czyścić ceramikę?(+)

W co tygodniowych zmaganiach ze sprzątaniem łazienki często brud i kamień to nasz wróg numer jeden. Dobór odpowiednich środków jest już połowa sukcesu, dodajcie jeszcze szczyptę determinacji i systematyczności i wróg pokonany. Często już sami producenci polecają odpowiednie środki. Logika jest prosta - wiedzą czego używać do swoich produktów, ale często myślimy że kierują się czynnikami ekonomicznymi. Każdy z nas ma już swoje środki, które sprawdzają się znakomicie. Powierzchnie ceramiczną czyście szmatkami delikatnymi by nie zniszczyć powierzchni ceramicznej. Ja polecam Wam także środek Blanco Cera Care. Idealny do ceramiki.
 
 

 

Zalety i wady Hatria DayTime 

 


Zalety

+ dobre materiały,

+ troska o środowisko naturalne,
+ klasyczny, uniwersalny design,
+ wiele rozmiarów umywalek wiszących,
+ możliwość zakupu relingu, postumentów, zbiornika WC,
+ korzystna cena,
+ łatwa w utrzymaniu czystości,
 

Wady

- występuje tylko w jednym - białym - kolorze,
- mały wybór wśród bidetów,misek wc oraz umywalek nablatowych
 
 
 

hatria daytime
 hatria daytimeY0P01

 

hatria daytime umywalka
 
 
 
 
 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia