Zobacz, jak kabina prysznicowa Radaway będzie wyglądała w Twojej łazience

(1 głos)
Kabina Radaway, Radaway ShowerAR
Aplikacja Radaway ShowerAR

Z urządzaniem łazienki jest tak, że marzenia i rzeczywistość często „stoją” daleko od siebie. To dlatego wszelkie plany warto przelać na projekt. Dzięki temu unikniesz nieporozumień, błędów i rozczarowań. Radaway w tym celu opracował nową aplikację ShowerAR. Co ją wyróżnia?

Radaway ShowerAR

Co to jest Radaway ShowerAR? To narzędzie, które pozwoli urzeczywistnić Twoje marzenia! Jego działanie polega na możliwości zeskanowania przestrzeni przez kamerę, a następnie przeniesienie jej na obraz 3D. Program oszacuje nawet wymiary pomieszczenia z dokładnością co do milimetra, dzięki czemu nie będzie mowy o jakichkolwiek błędach podczas wyboru kabiny prysznicowej. To wpływa też na realistyczny efekt tworzonej wizualizacji.

Radaway ShowerAR to bezpłatna aplikacja dostępna na urządzenia mobilne, takie jak telefon lub tablet. Jej zaletą jest także bezpieczeństwo. Wgrywane obrazy, potrzebne do wykreowania wizualizacji, są automatycznie usuwane po zamknięciu programu lub w trakcie, gdy niezbędne jest odzyskanie „pamięci” w urządzeniu.

Najpierw przymierz, potem kup!

Jak działa Radaway ShowerAR? Po zainstalowaniu aplikacji wystarczy wybrać produkt, który Cię interesuje, a następnie umieścić go we wcześniej „zeskanowanym” wnętrzu. Wybrane kabiny prysznicowe Radaway możesz dowolnie przesuwać i przestawiać, a nawet je personalizować – zmieniając wariant szkła czy dodając grawer. Możesz też porównywać rozwiązania w rozszerzonej rzeczywistości i kreować tzw. kolekcje ulubionych rozwiązań. To sprawi, że wymarzona łazienka będzie w zasięgu ręki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Radaway Shower AR

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia