Zdziwisz się, co potrafi okap Franke AQ Sense

Dodany: 17/04/2024 Aktualności Czytany: 732x
okap, okap Franke
Okap ścienny Franke AQ Sense FKAS

Aromaty soczystej pieczeni lub bulgoczącego rosołu przyjemnie pobudzają kubki smakowe. Gorzej, gdy rumiana skórka kurczaka przybiera nieco ciemniejszy odcień, a pomieszczenie wypełnia zapach zwęglonego mięsa, lub gdy w kuchni łącznej z salonem brakuje świeżego powietrza, bo cały dom przepełniają ślady kulinarnych potyczek. Na ratunek tym i innym sytuacjom stworzono okap kuchenny Franke AQ Sense, który potrafi o wiele więcej niż klasyczny okap.

okap, okap Franke
Okap wyspowy Franke AQ Sense FCAS

Okap idealny

Zadanie idealnego okapu kuchennego jest proste. Urządzenie ma filtrować parę wodą i odprowadzać zapachy unoszące się znad garnków i patelni, pozostawiając powietrze wolne od jakichkolwiek aromatów. W nowoczesnych systemach Franke AQ Sense funkcjonalność jest jednak znacznie bardziej posunięta, co daje korzyści zarówno jeśli chodzi o komfort mieszkania, jak i jest odczuwalne w domowym budżecie.

Okap Franke AQ Sense jest wyposażony w unikalną technologię Air Quality Sensor, może być sterowany poprzez aplikację Franke@Home i jest kompatybilny z Apple Siri. Do tych zalet dochodzi estetyka bazująca na nowoczesnym designie, dzięki któremu granica pomiędzy kuchenną dekoracją a praktycznym akcesorium AGD się całkowicie zaciera. W efekcie okap kuchenny Franke AQ Sense jest nie tyle strażnikiem czystego powietrza, ile stylowym uzupełnieniem strefy gotowania – uzupełnieniem, które zdecydowanie przyciąga wzrok!

okap, okap Franke
Okap wyspowy Franke AQ Sense FCAS

okap, okap Franke
Okap ścienny Franke AQ Sense FVAS

Okap kuchenny, który monitoruje jakość powietrza

Wolniej, szybciej, ciszej, głośniej – Ciebie też sterowanie okapem przyprawia o zawrót głowy, a dostosowanie tempa pracy okapu do sytuacji rozgrywającej się na kuchence jest niczym „czarna magia”? W Franke AQ Sense nic nie musisz. Brzmi jak bajka? System wyposażony jest w czujnik jakości powietrza, który stale monitoruje obecność lotnych związków organicznych. Mało tego! Monitoruje również temperaturę i wilgotność panującą w strefie gotowania.

Okapy Franke AQ Sensor są wyposażone w tryb AUTO, który zwalnia z potrzeby zastanawiania się, czy włączyć sprzęt. Urządzenie dostosowuje się do sytuacji i włącza samo, gdy jego praca jest konieczna, a także wyłącza się, gdy powietrze jest czyste i świeże. Dzięki temu nie dość, że gotujesz w komfortowych warunkach, to również nie marnujesz energii! Możesz upiec dwie (a właściwie nawet i trzy) pieczenie na jednym ogniu: rachunki będą niższe, jakość powietrza lepsza, a gotowanie przyjemniejsze.

okap, okap Franke
Okap kuchenny Franke AQ Sense FKAS

okap, okap Franke
Okap ścienny Franke AQ Sense AQ Sense FVAS

Okap sterowany głosem

Skoro sterowanie głosowe powoli staje się naszą codziennością, takiej funkcji nie mogło zabraknąć w innowacyjnym sprzęcie od Franke. Urządzenie Franke AQ Sense jest kompatybilne z Apple Siri, dzięki czemu uruchamianie, sterowanie czy wyłączenie okapu będzie dziecinnie proste. Wystarczy jedna komenda, aby szybko ustawić tryb pracy, włączyć światło, sprawdzić poziom wilgotności czy jakość powietrza. Możesz też sprawdzić stan filtrów i lamp.

Systemem w okapach Franke AQ Sense możesz sterować z poziomu aplikacji dostępnej na telefon. Mowa o Franke@Home, która jeszcze bardziej zwiększa funkcjonalność urządzenia. W aplikacji znajdziesz informacje o jakości powietrza, przełączysz funkcje okapu, a także sprawdzisz parametry sprzętu, by mieć wszystko pod kontrolą!

okap, okap Franke
Okap do zabudowy Franke AQ Sense FSAS

Jaki okap Franke AQ Sense wybrać?

Elegancki i minimalistyczny czy dyskretny, ukryty w kuchennej szafce? Właśnie taki może być okap Franke AQ Sense. Urządzenie dostępne jest w kilku wariantach do wyboru, a każdy z nich z łatwością dopasujesz do kuchennej scenerii. W ofercie producenta znajdziesz zarówno nowoczesne modele, które wyróżnią strefę gotowania, jak i warianty sufitowe – idealne do otwartych kuchni oraz dużych przestrzeni z wyspą ulokowaną na środku.

Franke AQ Sense to rodzina wielofunkcyjnych okapów, na które składa się model Franke AQ Sense FKAS A80 BK wykończony w czarnym szkle. Jego znakiem rozpoznawczym jest wbudowany ekran dotykowy o wielkości 21,5 cala z dostępem do przeglądarki internetowej. Dzięki temu możesz wertować ulubione przepisy, słuchać muzyki czy oglądać filmy. Minimalistyczny design rozwiązania będzie idealnym uzupełnieniem strefy, w której zamontowane są zlew dwukomorowy czarny i nowoczesna bateria kuchenna z ruchomą wylewką.

Trzy pozostałe okapy Franke AQ Sense to wertykalny, skośny okap AQ Sense w czarnym szkle, a także model AQ Sense w opcji sufitowej i wykończeniu ze stali szlachetnej oraz produkt Franke AQ Sense do wbudowania w szafkę, który dostępny jest w wykończeniu czarne szkło i stal szlachetna. Z czym zestawić stalowe propozycje? Ich szlachetny odcień warto połączyć z oryginalną armaturą. Może to być np. bateria kuchenna beżowa czy bateria kuchenna Franke onyx.

okap, okap Franke
Okap wyspowy Franke AQ Sense FCAS

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk