Wir wody w Axor Starck V inspiracją w łazience!

(4 głosów)

 


axor starck v
 

 

Wydawać by się mogło, że w świecie łazienek wszystko jest nam znane, wszystko wiadome. Projekty są podobne, a stworzenie czegoś zupełnie nowego jest niemożliwe. Axor po raz kolejny udowadnia, że furtka się nie zamknęła! Mistrzowskie projekty połączone z wysoką jakością to karta przetargowa producenta. Axor Starck V ukazuje siłę żywiołu, jednocześnie dając siłę! Zobaczcie jak piękna i zachwycająca może być armatura.

 
Estetyka i minimalizm
 
Świat łazienek cechuje dbałość o każdy detal. Aranżując wnętrze chcemy, by było idealne i wyjątkowe,  którym każdy szczegół jest na odpowiednim miejscu. Doskonała kompozycja wszystkich elementów podświadomie działa na nasze zmysły i samopoczucie. Natura daje nam siłę i inspirację do działania, ładujemy nasze baterie widokiem wody, przyrody. Dziś Axor zaprasza żywioł do naszej łazienki. 
 
Philipe Starck zdaje sobie sprawę, że piękno oddziałuje na nasze życie. Uwzględniając potrzeby estetyczne każdego z nas stworzył projekt ponadczasowy. To bateria umywalkowa, która nie ma w sobie tajemnic. Odkryta ze wszystkiego, pokazuje swoją moc i piękno. Bateria łazienkowa Axor Starck V daje obraz rzeczywistego wiru wody, pokazuje siłę żywiołu, który tanecznym krokiem otula wodą nasze ciało!  Axor Starck V to design, który wzbudza zdumienie, widok który fascynuje. Przeźroczysty, krystaliczny korpus ukazuje rąbek tajemnicy skrywanej od zawsze. Nowoczesne i ponadczasowe łazienki, które stworzycie z Axor Starck V to dzieło mistrza, dajcie wciągnąć się w taneczny wir wody razem z Axor!

axor Starck V
 
Transparentne szkło, fascynujący żywioł i arcydzieło tworzenia gotowe. Axor udowadnia nam, że wystrój łazienki to zabawa nie tylko kształtem i formą, ale i wykorzystanie żywiołu. Magiczna moc została okiełznana. Woda zamknięta w szklanej formie zachwyca swoim pięknem. Łazienka z Axor Starck V to coś innego niż oryginalne wnętrze, to dzieło sztuki! Minimum materii i cud natury ujęty w zdumiewającej formie!
 
Bateria łazienkowa Axor Starck V to nie tylko ponadprzeciętny wygląd. Istotna jest także funkcjonalność. Bateria wyposażona w funkcje Easy Click In i Safety Stop, dzięki któremu szklany korpus można zdjąć i z łatwością wyczyścić. Kryształowe szkło, z którego element jest wykonany cechuje wysoka jakość i odporność. Możecie je myć nawet w zmywarce
 
Bateria umywalkowa Axor Starck V dostępna jest w aż 12 wariantach kolorystycznych, od klasycznej pięknej bieli po czarny, elegancki chrom. Szklany korpus także możecie modyfikować! Axor - ukłony za profesjonalizm i pomysłowość!

axor starck V
 
 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia