Wanna wolnostojąca Besco Viya – sposób na piękną i praktyczną strefę kąpieli

(2 głosów)
wanna wolnostojąca, wanna besco viya
Aranżacja rustykalnej łazienki z Besco Viya

Wanna wolnostojąca to dla jednych marzenie nieosiągalne, a dla innych stylowa i praktyczna część łazienki. To, że potrzebuje nieco więcej miejsca, niż jej wersje w zabudowie, jest prawdą, ale to wcale nie oznacza, że nie zmieści się w małej łazience! To produkty, które coraz częściej goszczą we wnętrzach. Są w nich nie tylko praktycznym elementem strefy mycia, lecz także ozdobą pomieszczenia. Tak jest w przypadku wanny wolnostojącej Besco Viya. Zobacz jedną z najciekawszych propozycji i poznaj wszystkie zalety modelu z oferty Besco.

wanna wolnostojąca, wanna besco viya
Wanna wolnostojąca Besco Viya

Moda na wanny wolnostojące

Wanny wolnostojące jeszcze do niedawna owiane były mitem dotyczącym kosztowności i trudności w adaptacji we wnętrzu. Kojarzone były tylko z ekskluzywnymi przestrzeniami, które stylistyką urastały do miana luksusowego, domowego spa. Ostatnie lata jednak całkowicie zmieniły podejście do tego tematu, a wanny wolnostojące stały się jednym z obowiązkowych elementów nie tyle eleganckiej, ile modnej i stylowej aranżacji. Co więcej! Wyszły nawet z łazienkowej scenerii do sypialni, bo często goszczą w przestronnych master bedroom, stanowiąc zwieńczenie panującego w nich intymnego klimatu.

wanna wolnostojąca, wanna besco viya
Aranżacja rustykalnej łazienki Besco Viya

Wanna Besco Viya i jej organiczne kształty

Kategoria wanien wolnostojących przeżywa obecnie renesans, a ilość możliwości, jakie znajdziemy w sklepach sanitarnych, może przyprawić o zawrót głowy. Do wyboru są monolityczne wanny o surowej, prostokątnej bryle, wanny owalne czy modele ulokowane na lwich łapach, co znakomicie wpisuje się w wystrój łazienki retro czy vintage. Dużą popularnością cieszą się również wanny wolnostojące o organicznej formie z serii Besco Viya. Takie produkty będą harmonijnym uzupełnieniem wnętrza, w których pierwsze skrzypce odgrywają natura, subtelność oraz przytulność.

Wanna wolnostojąca Besco Viya to przykład organicznego trendu, czyli mody na obłości, owalne linie i miękkie kształty, które całkowicie zrywają z panującą dotąd modernistyczną konwencją. Designerska propozycja od Besco ma symbolizować powrót do natury i perfekcyjnie wpisuje się w trend tworzenia całkowicie harmonijnych, inspirowanych przyrodą aranżacji. Falista krawędź i nieco wydłużone boki wanny gwarantują rozwiązaniu optyczną lekkość, co wykreuje w pomieszczeniu poczucie przytulności i jeszcze lepiej pomoże osiągnąć stan odprężenia.

wanna wolnostojąca, wanna besco viya
Wanna wolnostojąca Besco Viya

Do koloru, do wyboru

Estetyczny potencjał wanny Besco Viya tkwi nie tylko w biomorficznym kształcie. Produkt pozwala również na zabawę kolorem! W ofercie Besco Viya dostępne są bowiem białe wanny wolnostojące, a także rozwiązania w wariancie złotym Besco Viya Glam oraz czarnym Besco Viya B&W. Ich cechą charakterystyczną jest to, że produkty te jedynie od zewnątrz kuszą modnymi odcieniami – wewnątrz ich powierzchnia jest biała. Taki dualizm wprowadzi do wnętrza dynamizm i odświeży wystrój. Sama wanna będzie w nich niezwykłą dekoracją! Złota wanna wolnostojąca Besco Viya Glam to produkt wprost stworzony do wnętrz ociekających luksusem! Eleganckie wykończenie warto potraktować jako punkt wyjścia dla dodatków i armatury w tym samym odcieniu, co zapewni pełną spójność. Taka wanna będzie prezentować się okazale wyeksponowana na środku łazienki w towarzystwie połyskujących powierzchni płytek i błyszczących detali. To idealne rozwiązanie do wnętrz utrzymanych w ryzach kierunków glamour.

Czarna wanna Besco Viya B&W to z kolei patent na wnętrze nowoczesne i z charakterem. Będzie efektownie współgrała z jasnym wykończeniem płytek czy szarością betonu. Wówczas przestrzeń zyska loftowego, surowego klimatu! Choć czerń wydaje się nieoczywista i nazbyt oryginalna to w takiej wersji nie przytoczy pomieszczenia. Możesz ją bez przeszkód zastosować nawet na mniejszym metrażu.

wanna wolnostojąca, wanna besco viya
Aranżacja łazienki w stylu glamour z Besco Viya

Zalety materiału Mineral DuraBe

Tym, co wyróżnia wanny Besco Viya, jest materiał! To solidny, wytrzymały i odporny na rozmaite czynniki zewnętrzne odlew mineralny Mineral DuraBe. Jest to mieszanka naturalnych kamieni, takich jak marmur czy granit, oraz żywicy. Dzięki niej powierzchnia wanien Besco Viya jest gładka, nieporowata (co wpływa na łatwiejsze utrzymanie produktów w czystości) oraz miła w dotyku. Kąpiel w takiej misie to przyjemność do kwadratu! Wanny są również mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne czy przebarwienia. Pod wieloma względami przewyższają wanny akrylowe.

wanna wolnostojąca, wanna besco viya
Czarna wanna Besco Viya

Praktyczność, czyli znak rozpoznawczy wanny Besco Viya

Wanny Besco Viya mają jeszcze jeden znak szczególny, który rzutuje na ich praktyczność. To na stałe zintegrowana w czasie produkcji powłoka Gelcoat, która ułatwia utrzymanie powierzchni w nieskazitelnej czystości i chroni przed namnażaniem się niewidocznych i groźnych bakterii. Warstwa Gelcoat, która wykazuje właściwości antybakteryjne, jest więc najlepszym strażnikiem higieny, a zarazem pomocnym narzędziem w walce o blask powierzchni wanny Besco. Jej zastosowanie zmniejsza również zużycie chemicznych środków czystości.

wanna wolnostojąca, wanna besco viya
Żółta wanna wolnostojąca Besco Viya

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia