Wanna Besco Modern – idealna, gdy chcesz urządzić funkcjonalną łazienkę!

(2 głosów)
Wanna besco, Besco modern, Wanna besco modern, Besco
Wanna Besco Modern Slim w aranżacji nowoczesnej łazienki

Wanna to synonim relaksu. Sposób na odpoczynek po trudach codzienności i przyjemność, którą możesz poczuć bez wychodzenia z domu. Nie ma się co oszukiwać, że jej odprężający charakter zastąpi kabina prysznicowa – nawet ta największa nie zapewni takiego poczucia błogości jak w przypadku długiej kąpieli pachnącej lawendą. Gdy dodasz do tego kilka migoczących świec, klimatyczną muzykę i lampkę ulubionego Porto, przepis na idealny wieczór gotowy. W roli wanny sprawdzi się Besco Modern.

Nowoczesność górą!

Besco Modern to wanna nowoczesna od A do Z. Dowodzą temu zgeometryzowane kształty, eleganckie wykończenie oraz symetryczne proporcje. To produkt z kategorii tych, które zdadzą egzamin w każdym wnętrzu – niezależnie od tego, czy jest ono duże i przestronne, czy raczej niewielkie. Tak minimalistyczna forma z powodzeniem zmieści się w narożniku pomieszczenia, może być ustawiona przy jednej ze ścian łazienki czy nawet we wnęce, zwłaszcza że model dostępny jest w wielu rozmiarach do wyboru, w tym jako mała wanna prostokątna 120 × 70 cm.

Nowoczesność wanien Besco przejawia się w ich minimalistycznym designie. To prostokątne formy pozbawione zbędnych detali. Ich miejsce zastępują komfort i funkcjonalność dyktowane profilowanym oparciem, które pozwala przyjąć dogodną pozycję podczas kąpieli – dzięki temu spotęgujesz przyjemność i poczujesz odprężenie w pełnym znaczeniu tego słowa!

Wanna besco, Besco modern, Wanna besco modern, Besco Wanna Besco Modern w aranżacji łazienki z drewnem.

Zalety prostokątnych kształtów

Prostokątne kształty to znaki szczególne każdej nowoczesnej łazienki, a także wnętrz pełnych praktyczności. Wszystko dlatego, że takie formy są niezwykle uniwersalne – zarówno pod kątem stylu, jak i możliwości dopasowania do warunków panujących w pomieszczeniu. Można je bez trudu wpasować w przestrzeń ciasnego lokum, którego metraż nie przekracza 5m2, czy harmonijne połączyć z pozostałym wyposażeniem – niezależnie od tego, czy meble i ceramikę wyróżniają kąty proste, czy bardziej zaoblone linie. Prostokąt to neutralna figura, która wprowadzi do aranżacji wizualny ład.

Stawkę w przypadku uniwersalnych cech prostokątnych kształtów podbija materiał! W wannach Besco Modern jest nim akryl sanitarny, czyli tworzywo o właściwościach antypoślizgowych, wyróżniające się ponadprzeciętną trwałością i wytrzymałością na rozmaite czynniki zewnętrzne, a także łatwością utrzymania powierzchni w czystości. Dzięki odpowiednim właściwościom fizycznym akrylowa wanna prostokątna będzie długo utrzymywać ciepło, co pozwoli na kąpiele bez konieczności ciągłego dolewania wody. Z tej zalety zdecydowanie ucieszą się ci, którzy uwielbiają wylegiwać się pod pierzynką piany.

Wanna besco, Besco modern, Wanna besco modern, Besco
Wanna do zabudowy Besco Modern Slim w aranżacji nowoczesnej łazienki

Dlaczego wanny prostokątne to dobry pomysł?

  • Prostokąt to uniwersalny kształt, który pozwala na dopasowanie do wielu stylizacji i elementów wyposażenia – będzie dobrze współgrał zarówno z surowymi formami na planie kwadratu, jak i z owalami.
  • Wanny tego typu można umieścić w narożniku pomieszczenia, we wnęce lub nawet na środku łazienki!
  • Wanny prostokątne zajmują mniej miejsca, a jednocześnie gwarantują optymalną przestrzeń wewnątrz! To pozwala na przyjęcie wygodnej pozycji podczas kąpieli.
  • Wanny prostokątne często mają profilowane oparcie, jak w przypadku wanny Besco Modern. Ukośne „plecy” pozwolą komfortowo usiąść czy poleżeć.
  • Jeśli wanna wykonana jest z akrylu, to zapewnia ogrom korzyści użytkowych! Ten materiał jest odporny, solidny i długo utrzymuje ciepło. Nie sprawia też trudności, jeśli chodzi o utrzymanie go w czystości.
Wanna besco, Besco modern, Wanna besco modern, Besco
Wanna prostokątna Besco Modern

Wanna Besco Modern królową aranżacji

Już wiesz, że akrylowa wanna Besco Modern to solidna i trwała propozycja, która sprosta próbie czasu – nawet tej bardzo długiej! To model, który zda celująco egzamin nie tylko z testu właściwości użytkowych, lecz także estetycznych. Wannę dopasujesz do typowo nowoczesnej scenerii, a także realizacji utrzymanych w rytmie skandynawskim, klasycznym czy modnym ostatnio modern classic.

Do kompletu z wanną Besco Modern możesz dobrać stylową, minimalistyczną obudowę w białym kolorze, która będzie doskonałym dopełnieniem stylizacji. Dzięki temu zbudujesz ciekawą strefę mycia, a jednocześnie nie zaburzysz harmonii aranżacji. Z uwagi na neutralny design obudowy możesz bawić się kolorem ścian czy wykończeniem posadzki! Biel przecież znakomicie komponuje się z wieloma odcieniami i motywami – począwszy od jasnych barw, po te nasycone czy inspirowane pięknem natury, jak surowy oraz szary beton czy majestatyczny i elegancki trawertyn.

Wanna besco, Besco modern, Wanna besco modern, Besco
Wanna prostokątna Besco Modern Slim w aranżacji nowoczesnej łazienki

Praktycznie najlepsza

To, co wyróżnia prostokątne wanny Besco Modern to praktyczne powłoki! Standardowym wykończeniem modeli jest powłoka antybakteryjna, która stoi na straży higieny w przestrzeni mycia. Jej obecność hamuje rozwój bakterii, a także pozwala utrzymać powierzchnie wanny w nienagannej czystości.

Kolejnym rozwiązaniem jest Besco BeSafe, czyli powłoka antypoślizgowa, która zapewni bezpieczeństwo w strefie mycia. Dzięki niej zagrożenia takie jak upadki czy niefortunne poślizgnięcia nie będą miały miejsca, co szczególnie ważne wtedy, gdy z wanny korzystają osoby starsze, ograniczone ruchowo lub dzieci. Zastosowanie Besco BeSafe ograniczy niemal do zera ryzyko, a przy tym nie przysporzy użytkownikom dodatkowych kłopotów związanych z pielęgnacją. Rozwiązanie dostępne jest za dopłatą.

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia