Villeroy & Boch Octagon - nowość w Twojej łazience!

(7 głosów)

 

Villeroy&Boch Octagon


Villeroy & Boch Octagon – trendy w łazience na 2016 rok!


Trendy w łazience na rok 2016 dyktuje Villeroy&Boch! Aranżacje łazienek z symbolem doskonałości to gwarancja stworzenia miejsca ponadczasowego! Zobacz, jak ceramika może stać się sztuką! Oto najnowsza koncepcja niemieckiego mistrza w dziedzinie armatury łazienkowej! Zachwycające produkty Villeroy&Boch Octagon dostępne już w naszym sklepie! 
 
 


Co wyróżnia umywalka wolnostojąca V&B Octagon?


Design, precyzja, unikatowość i elegancja, które towarzyszą marce od 1784 roku, widzimy dziś w zamknietej formie. Villeroy & Boch Octagon to urzeczywistnienie doskonałości. Inspiracja dla łazienki doskonałej.

 

Villeroy&Boch octagon
 

Jakość produktu jest dowodem na to, że mamy przed sobą arcydzieło sanitarne. To umywalki bez skazy! Materiał TitanCeram powoduje, że Villeroy&Boch Octagon jest doskonały w każdym calu. Wyselekcjonowane materiały i nowoczesna technologia sprawiły, że ceramika Villeroy&Boch jest idealna.

 octagon v&B


Uniwersalność to kolejna cecha kolekcji. Dzięki temu aranżacja to sama przyjemność, a my stajemy się wirtuozem sztuki łazienkowej. Producent oferuje możliwość wyboru materiału, z którego jest wykonany postument. Do umywalki dopasujecie też niebanalną armaturę wolnostojącą, ścienną oraz wersje do montażu na suficie, tworząc fenomenalny projekt.
 
 V&B octagon umywalka


Design to coś szczególnego, co wyróżnia serię. Szukacie pomysłu na łazienkę z ośmiokątnym motywem? Już znaleźliście! Wzornictwo przypomina diament, a masywny postument stanowi dopełnienie koncepcji. Do wyboru znajdziecie go w trzech wariantach – skóra, fornir kamienny lub naturalny fornir drewniany.
 
 

 

Villeroy&Boch octagon

 Octagon Villeroy&Boch umywalka

 
umywalka Octagon Villeroy&boch

   
 
 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia